Rezultate te kerkimit per termin: +Qytetin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.808Z

FOTOT/ Çmenduria në qytetin vdekjes

Një qytet brazilian është mbërthyer nga kaosi dhe terrori, pasi policia vendosi që të hyjë në grevë. Mungesa e agjentëve në rrugë bëri që kjo të shfrytëzohej nga keqbërësit dhe bandat, dhe për pasojë 52 persona humbën jetën në vetëm 3 ditë. Kjo situatë dramatike në sht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.478Z

FOTOT/ Në qytetin e paqes

Përveç detit, ne i kemi të gjitha. Kjo është moto e qytetit të Përmetit, një nga më te veçantët në Shqipëri, ku për një vit rresht nuk është shënuar asnjë krim. Gazetari përmetar Bledi Mane na sjell disa foto nga shtëpitë karakteristike të këtij qyteti. Mirësevini në qyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.046Z

Shpëtoni qytetin

Shpëtoni qytetin Lida LAZAJ * * * Te ky qytet një ditë jam skllav Një ditë jam mbret. Mbi vargje flatroj kullave të qelqta Selvive të drejta Minareve, kambanareve Këtë frymë perëndie Një qen – njeri ma dhunon Vriteni qenin Shpëtoni qytetin Shpëtomëni mua Mos bëhem Neron.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.075Z

Kryengritësit pushtojnë qytetin irakian

Qeveria e Bagdadit humbi kontrollin e një zone strategjike në Falluxha, rebelët ngrenë flamurin Qeveria e Irakut u përball me një kryengritje të konsiderueshme gjatë ditëve të fundit dhe humbi kontrollin mbi qytetin strategjik të Falluxhas. Tensioni sektar dhe etnik është rritur ndjesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.608Z

Kukës, inertet mbulojnë qytetin

Mbeturinat inerte po mbulojnë qytetin e Kukësit e më së shumti rrugën hyrëse të tij, që e lidh atë me qytetin e Krumës. Shkak për rëndimin e situatës janë bërë punimet që po kryhen për ndërtimin e rrjetit të ri të ujësjellësit si dhe ndërhyrjet që bëjnë qytetarët në bane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.931Z

Vetëvritet polici në qytetin e Shkodrës

Gazeta ShqipNjë tjetër efektiv policie vritet me armën e shërbimit. Vetëm pak orë pas vetëvrasjes së policit në Pogradec, ngjarja është përsëritur në qytetin e Shkodrës. Sipas njoftimeve paraprake, Sulejman Lada, 50 vjeç, me detyrën polic është vetëvrarë në banesën e tij në l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.666Z

Regjistrim online për në Qytetin Studenti

Të gjithë studentët e vjetër të Qytetit Studenti do ta kenë më të lehtë aplikimin për në dhomat e tyre, pasi këtë vit, aplikimi do të mund të bëhet online. Drejtoria e Qytetit Studenti ka vendosur në dispozicion këtë mjet, në mënyrë që të shkurtohen radhët në drejtori dhe t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama