Rezultate te kerkimit per termin: +Radamel +Falcaos

Total: 112
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.363Z

ManCity i frikesohet Radamel Falcaos

p styletext-align justifyGuardiola ka disa arsye per te mos qene i qete ne prag ne prag te 90 minutave te para kunder Monakose kryesuese te kampionatit francez Skuadra e principates synon cerekfinalen per here te 2-te ne 3 sezonet e  fundit dhe i ka fituar te gjashta sfidat me sistem vajtje-ardhj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:57.824Z

Turan, ‘frikë’ nga largimi i Falcaos

Mesfushori i Atletico Madridit, Arda Turan ka thënë se largimi i Radamel Falcaos do të linte hapësirë të madhe në skuadër. Ylli kolumbian spekulohet se kërkohet nga klubet më të mëdha evropiane përfshirë Chelsean, pas paraqitjeve fantastike në Vicente Calderon. Falcao po ashtu ka real

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.858Z

Misioni i (pa)mundur i Milanit, Radamel Falcao

Milani mund të sjellë gëzimin më të madh të verës për tifozët e saj. Skuadra e madhe italiane është duke u përpjekur që në vend të Mario Balotellit, të sjellë sulmuesin e madh, Radamel Falcao. Sipas mediave italian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.339Z

Skandaloze: Radamel Falcao ka fshehur dy vite

E përditshmja angleze The Sun, sot ka sjellë një lajm që pritet të marrë jehonë të madhe në gjithë botën. The Sun pretendon se ylli i ri i transferuar te United, Radamel Falcao, ka fshehur vitet e tij, duke u bërë për dy vite m&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.038Z

Nesër zyrtarizohet transferimi i Falcaos

Një ditë pasi u zyrtarizua transferimi i Neymar te Barcelona, nesër pritet të zyrtarizohet edhe një transferim bombastik. Sipas mediave franceze, Monaco e ka kryer punën për transferimin e Radamel Falcaos. Transferimi i tij te Monaco do të zyrtarizohet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.167Z

Flet nëna e Falcaos, për "vuajtjet" e djalit të tij te United

Nëna e Radamel Falcaos, Carmenza Zarate ka folur për vuajtjet e djalit të tij në muajt e fundit te Manchester United. Carmenza ka thënë se Radamel ka qenë në një gjendje të rëndë shpirtërore pasi që nuk është mësuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.266Z

Pajtohen United dhe Monako, ja caktojnë çmimin Falcaos

Manchester United kanë rënë dakord me Monakon për transferimin e përhershëm të Radamel Falcaos, në fund të sezonit. Sipas asaj që shkruan Goal.com, Djajtë e Kuq, janë pajtuar që skuadrës nga principata franceze, t’i paguajn

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama