Rezultate te kerkimit per termin: +Radamel +Falcaos

Total: 112
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.858Z

Misioni i (pa)mundur i Milanit, Radamel Falcao

Milani mund të sjellë gëzimin më të madh të verës për tifozët e saj. Skuadra e madhe italiane është duke u përpjekur që në vend të Mario Balotellit, të sjellë sulmuesin e madh, Radamel Falcao. Sipas mediave italian

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.339Z

Skandaloze: Radamel Falcao ka fshehur dy vite

E përditshmja angleze The Sun, sot ka sjellë një lajm që pritet të marrë jehonë të madhe në gjithë botën. The Sun pretendon se ylli i ri i transferuar te United, Radamel Falcao, ka fshehur vitet e tij, duke u bërë për dy vite m&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.038Z

Nesër zyrtarizohet transferimi i Falcaos

Një ditë pasi u zyrtarizua transferimi i Neymar te Barcelona, nesër pritet të zyrtarizohet edhe një transferim bombastik. Sipas mediave franceze, Monaco e ka kryer punën për transferimin e Radamel Falcaos. Transferimi i tij te Monaco do të zyrtarizohet të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.167Z

Flet nëna e Falcaos, për "vuajtjet" e djalit të tij te United

Nëna e Radamel Falcaos, Carmenza Zarate ka folur për vuajtjet e djalit të tij në muajt e fundit te Manchester United. Carmenza ka thënë se Radamel ka qenë në një gjendje të rëndë shpirtërore pasi që nuk është mësuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.266Z

Pajtohen United dhe Monako, ja caktojnë çmimin Falcaos

Manchester United kanë rënë dakord me Monakon për transferimin e përhershëm të Radamel Falcaos, në fund të sezonit. Sipas asaj që shkruan Goal.com, Djajtë e Kuq, janë pajtuar që skuadrës nga principata franceze, t’i paguajn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.055Z

Icardi në vend të Falcaos te Monaco

Monaco kërkon zëvendësues për goleadorin kolumbian, Radamel Falcaon e dëmtuar, dhe klubi francez ka marrë leje nga Inter për të negociuar me sulmuesin argjentinas, Mauro Icardi. Sulmuesi i fuqishëm i Monakos do të qëndroj jashtë fushave pas një dëmtimi në një ndeshje të Kupës së F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.353Z

Falcaos nuk po i ecën mirë

Sulmuesit kolumbian Radamel Falcaos, i ka ardhur fundi aventura te skuadra e Chelseas. Sipas raporteve të fundit nga “ESPN”, besohet që klubi londinez do t’i jep fund kontratës me sulmuesin e Monakos, i cili është i huazuar në Chelsea deri në fund

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama