Rezultate te kerkimit per termin: +Ramazan +Gjyla

Total: 18
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.532Z

Laçi, kurbinasit gjejnë forcën për përmbysje në pjesën e dytë

Albania-Sport - Laci ka ngjitur dy shkallë në renditjen e Kategorisë së Parë, pas fitores 3-1 që arriti sot në fushën e vet përballë miqve të Lushnjës, një fitore kjo që e ngjit skuadrën e trajnerit Ramazan Ndreu në vendin e pestë të renditjes, në kuotën e 22 pikëve. Pavarsisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.221Z

Neptun Bajko shkarkohet nga Besëlidhja

Neptun Bajko nuk do ta drejtojë Besëlidhjen në ndeshjen kundër Besës, të vlefshme për javën e 21-të të Kategorisë Superiore. Në vend të ish-trajnerit të Partizanit skuadrën lezhjane do ta drejtojë Ilir Gjyla. Lajmi konfirmohet nga ORA SPORT i televizionit të njohur informativ "ORA

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.909Z

Bajko, viktima e re e trajnerëve

Neptun Bajko nuk do ta drejtojë Besëlidhjen në ndeshjen kundër Besës, të vlefshme për javën e 21-të të Kategorisë Superiore. Në vend të ish-trajnerit të Partizanit, skuadrën lezhjane do ta drejtojë Ilir Gjyla. Bajko, trajneri i tretë sezonal i Besëlidhjes pas Stavri Nicës dhe Ridv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.476Z

“Aldo Bare më vrau djalin, më kërcënoi”

Armand Bajrami“Aldo Baren nuk e njoh dhe nuk dua ti dëgjoj as emrin”. Kështu u shpreh dje gjatë dëshmisë së tij tek Krimet e Rënda 73-vjeçari Ramazan Zeneli, babai i Nimet Zenelit, ndërsa po fliste për vrasjen e djalit të tij për të cilën akuzohen anëtarët e “bandë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.298Z

Procesi ndaj Aldo Bares, dëshmi tronditëse

Katër deshmitare akuzojne Aldo Baren, ne gjykaten e Krimeve te Renda, si pergjegjes per disa vrasje te ndodhura ne Lushnje. Deshmitarët e kërkuar nga organi i akuzes, Alferd Gjyla, Izet Kurti, Dervish Arapi dhe Ramazan Zeneli, dhanë përpara gjykates deshmine e tyre per vrasjen e Genci Kasharit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.222Z

Agim Canaj shkarkohet nga Dinamo

Trajneri më i sigurt në Superligë deri pak orë para fillimit të derbit Partizani-Dinamo, tani është një i papunë. Sagës së shkarkimi të trajnerëve të Kategorisë Superiore iu shtua edhe emri i Agim Canaj, i cili u shkarkua nga drejtuesit e Dinamos, pas humbjes me Partizanin (1-0) në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.618Z

Ne Lushnje leshohen per popullim 50 cifte thellezash mali dhe fushe

Pas shumë vitesh, pas zhdukjes së thëllëzës dhe fazanit tashme ne kodrat e Spolatës në Lushnjë është bërë i mundur popullimi me këta shpendë. Prej 15 vitesh, gjuetia pa kriter ka bërë që shumë shpendëve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama