Rezultate te kerkimit per termin: +Ramos

Total: 1814
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.951Z

Ramos: Spanja fiton Botërorin

Jemi në vazhdën e eliminatoreve të Botërorit dhe mbrojtësi i Spanjës, Serxhi Ramos, ka folur rreth bindjes së tij se kampionët e Evropës mund të bëjnë diçka edhe në 2010... Ata kanë një ecuri të mirë deri tani dhe besojnë se do të mbajnë këtë ritëm edhe gjatë këtyre dy vite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.182Z

Ramos, i pakënaqur me Realin

Nga Express më 26 qershor 2011 në ora 17:06 Sergio Ramos “meriton tretman më të mirë” në Real Madrid, ka thënë menaxheri dhe vëllai i tij, Rene Ramos, në mes spekulimeve se klubi ka shkelur premtimet për kontratën e re. Ramos 25 vjeç thuhet se është i pakënaqur me Real

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.961Z

Ramos godet me shuplakë reporteren

Qendërmbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, duket se ka probleme serioze. Ai ka goditur me shuplakë një femër, e cila po fotografonte atë dhe nënën e tij. Ramos i thoshte gazetares të mos e fotografonte dhe të fshinte foton, por ajo nuk e dëgjoi, ndërsa ky i fundit filloi ta kërcën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.300Z

Ramos mendon vetëm për Realin

Sergio Ramos thotë se ai është i lumtur te Reali i Madridit dhe se nuk dëshiron të largohet nga klubi. Ramos vitin e fundit është lidhur me një kalim te Milani, por thotë se ai dëshiron të qëndrojë me klubin mbretëror. "Kjo është një gjë që tashmë krejtësisht është har

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.328Z

Sergio Ramos (R.Madrid): Arbitri na shkatërroi

Sergio Ramos, kapiteni i Real Madrid, shpërtheu në deklaratat e tij pas Klasikes duke akuzuar ashpër arbitrin e ndeshjes për humbjen e skuadrës së tij. Ishte ndeshje e tensionuar ku protagonist u bë gjyqtari. Shpresoj që Undiano të mos na gjykojë më në këtë sezon. Ishte një paturpës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.330Z

Sergio Ramos kërkohet nga Milani?

Sipas AS, Milani ka rikthyer interesimin për mbrojtësin e krahut të djathtë të Real Madridit, Sergio Ramos. Sergio Ramos është duke biseduar me krerët e klubit madrilen për një rinovim të kontratës, por mbretërit refuzojnë ta bëjnë një gjë të tillë pasi që Ramos kërkon 6 milio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.823Z

Ramos pranon mospajtimin me Mourinhon

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos ka pranuar se kishte mospajtim me trajnerin Jose Mourinho. Gjatë programit El Larguero në Cadena Ser, ylli spanjoll Ramos foli për raportin e tij me strategun portugez, pas njoftimeve të muajve të fundit se ata kanë pasur përplasje mes vete. “Ne k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama