Rezultate te kerkimit per termin: +Ramos

Total: 1814
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.852Z

Ramos kërkon falje

Sergio Ramos ka shfrytëzuar takimin e Real Madridit para ndeshjes kundër Ajax Amsterdamit të mërkurën mbrëma në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, për ti kërkuar falje bashkëlojtarëve për shqetësimet e krijuara në javën e fundit. E përditshm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.867Z

Sergio Ramos gafe pas ndeshjes

Pas përfundimit të ndeshjes Lyon-Real Madrid 1-1, e vlefshme për 1/8 e Ligës së Kampioneve, Sergio Ramos bëri një gafë gjatë intervistës me një televizion spanjoll. “Më vjen keq që në fund na shpëtoi 3-pik&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.904Z

Sergio Ramos, gafë pas ndeshjes

Pas përfundimit të ndeshjes Lyon-Real Madrid 1-1, e vlefshme për 1/8 e Ligës së Kampioneve, Sergio Ramos bëri një gafë gjatë intervistës me një televizion spanjoll. “Më vjen keq që në fund na shpëtoi 3-pikëshi&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.330Z

Ramos mohon problemet me Gutin

Trajneri i Real Madridit, Juande Ramos, ka thënë se ai nuk e ka përfshirë Gutin në takimin e të dielës mbrëma kundër Almerias për shkak të formës së tij dhe jo për çështje disiplinore. Është spekuluar se Ramos e kishte lënë jashtë spanjollin, pasi që trajneri ishte lo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.951Z

Ramos: Spanja fiton Botërorin

Jemi në vazhdën e eliminatoreve të Botërorit dhe mbrojtësi i Spanjës, Serxhi Ramos, ka folur rreth bindjes së tij se kampionët e Evropës mund të bëjnë diçka edhe në 2010... Ata kanë një ecuri të mirë deri tani dhe besojnë se do të mbajnë këtë ritëm edhe gjatë këtyre dy vite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.182Z

Ramos, i pakënaqur me Realin

Nga Express më 26 qershor 2011 në ora 17:06 Sergio Ramos “meriton tretman më të mirë” në Real Madrid, ka thënë menaxheri dhe vëllai i tij, Rene Ramos, në mes spekulimeve se klubi ka shkelur premtimet për kontratën e re. Ramos 25 vjeç thuhet se është i pakënaqur me Real

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.961Z

Ramos godet me shuplakë reporteren

Qendërmbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, duket se ka probleme serioze. Ai ka goditur me shuplakë një femër, e cila po fotografonte atë dhe nënën e tij. Ramos i thoshte gazetares të mos e fotografonte dhe të fshinte foton, por ajo nuk e dëgjoi, ndërsa ky i fundit filloi ta kërcën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama