Rezultate te kerkimit per termin: +Raporti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.273Z

Pikat ku raporti shmanget

Ardit Rada Raporti i Komisionit Evropian i cili pritej të adresonte problemet qartazi, duket se nuk e bëri një gjë të tillë. Duke fajësuar në përgjithësi klasën politike pa emra dhe iniciale konkrete të partive politike si dhe duke iu shmangur shumë pikave të rëndësishme që sollën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.967Z

Marty: Raporti, jo kundër Kosovës

Komisioneri i KE-së Dick Marty vazhdon të mbrojë raportin e tij që inkriminon shqiptarët. “Raporti im nuk është kundër Kosovës sepse trafiku i organeve është kryer në Shqipëri. Raporti im është për Kosovën&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.969Z

Marty Raporti jo kunder Kosoves

Ish-prokurori zviceran Dick Marty vazhdon të mbrojë raportin e tij që inkriminon shqiptarët. “Raporti im nuk është kundër Kosovës sepse trafiku i organeve është kryer në Shqipëri. Raporti im është për Kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.659Z

"Raporti provoi suksesin e zgjedhjeve"

Fatjona Mejdini Raporti i OSBE/ODHIR-it ishte konfirmoi se ne zgjedhjet e 28 qershorit nuk ka pasur numerim te parregullt apo manipulim te rezultateve dhe per kete arsye kryetari i PS-se, Edi Rama duhet te heqe dore nga skenaret virtuale, nga dhunimet inegzistente dhe shpifjet. Ky ka qene vleresimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.381Z

BE: Raporti i reformave në Shqipëri

Komisioni Europian publikoi sot raportin vjetor të vlerësimit të ecurisë së Shqipërisë. Raporti njeh përparimet e bëra e thekson ndërkohë se korrupsioni apo dhe lufta kundër krimit të organizuar mbeten probleme serioze për Shqipërinë. Duke iu referuar të paktën tre rasteve të për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.701Z

Raporti flet vete Dick Marty

Deputeti zviceran Dick Marty, raporti i të cilit vuri në lëvizje gjithë politikën europiane, në një intervistë për gazetën shqiptaro-zvicerane “Bota Sot” tregon se hetimi i tij u bazua mbi librin e Carla del Pontes. Marty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.455Z

Raporti për Kosovën, korrupsioni mbetet shqetësim

Raporti më i ri i progresit pasqyron gjendjen reale në Kosovë, thonë përfaqësuesit politikë në Prishtinë. Ndonëse ende nuk është bërë zyrtarisht publik, përmbajtja e këtij raporti është është bërë i ditur në mediat kosovare. Konstatimi se Serbia po luan rol destruktiv, duke mb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama