Rezultate te kerkimit per termin: +Raporti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.969Z

Marty Raporti jo kunder Kosoves

Ish-prokurori zviceran Dick Marty vazhdon të mbrojë raportin e tij që inkriminon shqiptarët. “Raporti im nuk është kundër Kosovës sepse trafiku i organeve është kryer në Shqipëri. Raporti im është për Kosov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.659Z

"Raporti provoi suksesin e zgjedhjeve"

Fatjona Mejdini Raporti i OSBE/ODHIR-it ishte konfirmoi se ne zgjedhjet e 28 qershorit nuk ka pasur numerim te parregullt apo manipulim te rezultateve dhe per kete arsye kryetari i PS-se, Edi Rama duhet te heqe dore nga skenaret virtuale, nga dhunimet inegzistente dhe shpifjet. Ky ka qene vleresimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.381Z

BE: Raporti i reformave në Shqipëri

Komisioni Europian publikoi sot raportin vjetor të vlerësimit të ecurisë së Shqipërisë. Raporti njeh përparimet e bëra e thekson ndërkohë se korrupsioni apo dhe lufta kundër krimit të organizuar mbeten probleme serioze për Shqipërinë. Duke iu referuar të paktën tre rasteve të për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.701Z

Raporti flet vete Dick Marty

Deputeti zviceran Dick Marty, raporti i të cilit vuri në lëvizje gjithë politikën europiane, në një intervistë për gazetën shqiptaro-zvicerane “Bota Sot” tregon se hetimi i tij u bazua mbi librin e Carla del Pontes. Marty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.455Z

Raporti për Kosovën, korrupsioni mbetet shqetësim

Raporti më i ri i progresit pasqyron gjendjen reale në Kosovë, thonë përfaqësuesit politikë në Prishtinë. Ndonëse ende nuk është bërë zyrtarisht publik, përmbajtja e këtij raporti është është bërë i ditur në mediat kosovare. Konstatimi se Serbia po luan rol destruktiv, duke mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.436Z

Raporti i OKB Shqiperi rritet papunesia

Raporti i OKB Shqiperi rritet papunesia E marte 22 Janar 2013 1251 p styletext-align justify p Raporti i OKB Shqiperi rritet papunesiaAgjencia per Pune ne Kombet e Bashkuara paralajmeron rritje te papunesise ne shkalle globale si pasoje e krizes se pergjithshme ekonomike Ne raportin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.459Z

Vonohet raporti

Rrafsh një vit, Sami Kurteshi ka që është Avokat i Popullit. Asnjëherë deri më tash ai nuk ka paraqitur raport para Kuvendit të Kosovës, edhe pse ligji e obligon ta bëjë këtë. Sot një vit, më 4 qershor 2009, Kurteshi është zgjedhur nga Kuvendi në këtë detyrë, duke pasuar ushtrue

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama