Rezultate te kerkimit per termin: +Raportit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.361Z

Të ndarë rreth raportit të Martyt

Nga Express më 11 janar 2011 në ora 21:05 Delegacioni i Maqedonisë në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës (KE) me gjasë do të jetë i ndarë rreth raportit të raportuesit Dick Marty. Përderisa anëtarët shqiptarë të delegacionit, Ermira Mehmeti (BDI) dhe Flora Kadriu (

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.564Z

Shtyhet publikimi i Raportit të Progresit

I paraparë për tu publikuar në mesin e javës tjetër më saktësisht më datën 14 tetor, Raporti i progresit për Kosovën nga ana e Komisionit Evropian, është shtyrë për një javë. Burime të zeri.info në Bruksel kanë bërë me dije se pavarësisht përgatitjeve që janë bërë që rap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.172Z

PDU Peticion mbarekombetare kunder raportit te Martyt

PDU-ja e Shpetim Idrizit nisi dje organizimin per peticion mbarekombetar kunder raportit te Dick Martyt. PDU u ben thirrje te gjithe qytetareve qe te nenshkruajne peticionin kunder ketij raporti qe fyen mbare kombin shqiptar mbi luften per clirimin e Kosoves. Kryetari i Partise per Drejtesi dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.360Z

Tetovë, firmoset peticioni kundër raportit të Martyt

Me thirrjen "Të nderuar studentë, nënshkruani kundër raportit të Dick Martit", në Universitetin Shtetëror të Tetovës, në Maqedoni, filloi sot të firmoset peticioni kundër raportit të Dick Martit, njoftoi zyra e shtypit e USHT

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.369Z

Burgaj, kundër raportit me firmën e tij

Bledi GilajFillimisht ai e mohon përgatitjen nga policia, më pas e cilëson si studim Drejtori i përgjithshëm e ka kundërshtuar raportin, ku janë bërë edhe sugjerimet për rritjen e pagave Kreu i Policisë i ka cilësuar abuzive faktet e publikuara nga gazeta Shqip për raportin e pagave, pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.064Z

PDU Peticion mbarekombetar kunder raportit te Dik Martit

Tirane 7 janar NOA - Partia Drejtesi dhe Unitet do te organizoje nje fushate per nenshkrimin nga te gjithe shqiptaret te nje peticioni kunder raportit te Dik Martit. Nisma eshte bere publike sot nga Kryetari i Partise per Drejtesi dhe Unitet Shpetim Idrizi. Pjese e ketij projekti do te jene d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.721Z

SHBA/ Shtyhet publikimi i raportit për monedhën kineze

Shtetet e Bashkuara kanë shtyrë publikimin e raportit në Kongres, lidhur me politikat e këmbimit të valutave. Në këtë mënyrë shtyhet edhe vendimi nëse Kina po manipulon me monedhën e saj. Sekretari amerikan i thesarit, Timoti Gajtner, nëpërmjet të një deklaratë, ka kërkuar nga Ki

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama