Rezultate te kerkimit per termin: +Raportit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.172Z

PDU Peticion mbarekombetare kunder raportit te Martyt

PDU-ja e Shpetim Idrizit nisi dje organizimin per peticion mbarekombetar kunder raportit te Dick Martyt. PDU u ben thirrje te gjithe qytetareve qe te nenshkruajne peticionin kunder ketij raporti qe fyen mbare kombin shqiptar mbi luften per clirimin e Kosoves. Kryetari i Partise per Drejtesi dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.360Z

Tetovë, firmoset peticioni kundër raportit të Martyt

Me thirrjen "Të nderuar studentë, nënshkruani kundër raportit të Dick Martit", në Universitetin Shtetëror të Tetovës, në Maqedoni, filloi sot të firmoset peticioni kundër raportit të Dick Martit, njoftoi zyra e shtypit e USHT

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.369Z

Burgaj, kundër raportit me firmën e tij

Bledi GilajFillimisht ai e mohon përgatitjen nga policia, më pas e cilëson si studim Drejtori i përgjithshëm e ka kundërshtuar raportin, ku janë bërë edhe sugjerimet për rritjen e pagave Kreu i Policisë i ka cilësuar abuzive faktet e publikuara nga gazeta Shqip për raportin e pagave, pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.064Z

PDU Peticion mbarekombetar kunder raportit te Dik Martit

Tirane 7 janar NOA - Partia Drejtesi dhe Unitet do te organizoje nje fushate per nenshkrimin nga te gjithe shqiptaret te nje peticioni kunder raportit te Dik Martit. Nisma eshte bere publike sot nga Kryetari i Partise per Drejtesi dhe Unitet Shpetim Idrizi. Pjese e ketij projekti do te jene d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.721Z

SHBA/ Shtyhet publikimi i raportit për monedhën kineze

Shtetet e Bashkuara kanë shtyrë publikimin e raportit në Kongres, lidhur me politikat e këmbimit të valutave. Në këtë mënyrë shtyhet edhe vendimi nëse Kina po manipulon me monedhën e saj. Sekretari amerikan i thesarit, Timoti Gajtner, nëpërmjet të një deklaratë, ka kërkuar nga Ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.393Z

Reagime në SHBA ndaj raportit për CIA-n

Senatori republikan John McCain ishte njëri nga disa anëtarët e partisë së tij që e përshëndetën publikimin e raportit mbi praktikat brutale të CIA-s për marrjen në pyetje pas sulmeve të 11 shtatorit 2001 ndaj Shteteve të Bashkuara. Zoti McCain, dikur i burgosur lufte në Vietnam, kom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.344Z

Reagime pas raportit pr Sollaku 2"

Menjher pas miratimit t raportit t komisionit hetimor pr shkarkimin e Kryeprokurorit Theodhori Sollaku, kan reaguar socialdemokratt dhe Partia Bashkimi pr t Drejtat e Njeriut. Kryetari i Partis Socialdemokrate, Sknder Gjinushi, ka deklaruar se nisma pr shkarkimin e Kryeprokurorit i kundrvihet reform

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama