Rezultate te kerkimit per termin: +Raul +Garcia

Total: 74
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.690Z

Real Madrid Atletiko Madrid, formacionet zyrtare

Momenti i finales së Champions League ku Atletiko dhe Real Madrid do të sfidojnë njeri – tjerin, erdhi. Ekipet janë bërë gati për sfidën e shumëpritur. Trajneri i Atletikos, Simeone nuk do të ketë në dispozicion mesfushorin turk Arda Turan, ndërsa Reali luan me tridhembshin, Bale-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.029Z

Formacionet zyrtare: Real - Atletico

Janë zyrtarizuar formacionet e kryendeshjes së javës së tretë të La Ligas, ku Real Madridi në Santiago Bernebeu, do i pres kushërinjtë e Atletico Madrid. Real Madrid: Casillias, Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrao, Kroos, Modric, James Bale, Benzema, Ronaldo.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.691Z

Ja formacionet e Finales së madhe

Janë zbuluar formacionet zyrtare të finales së madhe në Champions League e që do zhvillohet, pas një ore në qytetin portugez Lisbonë. Formacionet janë këto: Real Madrid: Casillias; Caravajal, Ramos, Varane, Coentrao; Modric, Khedira, Di Maria; Bale,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.485Z

Ylli i La Ligës aksidentohet, e prish veturën që vlen 200 mijë euro (Foto)

Futbollisti i Athletic Bilbaos, Raul Garcia, ka pësuar një aksident të rëndë gjatë ditës së sotme, ndërsa për fatin e mirë të tij, ka shpëtuar pa lëndime të rënda. Siç raportojnë mediat në Spanjë, m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.406Z

Atletico dhe Juventusi, bëjnë hapin

Atletico Madridi ka mposhtur Olympiacosin e Pajtim Kasamit me rezultat 4:0 në ndeshje e Ligës së Kampionëve , ndërsa Juventusi është kthyer me pikë të plota nga udhëtimi në Suedi, duke mposhtur Malmon, 0:2. Ish sulmuesi i Bayernit, Mario Mandzu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.959Z

Nuk kanë të ndalur, Atletiko Madrid mund Valencian dhe prek titullin

Duket se titlli kampion këtë vit në Spanjë do të ndryshojë drejtim. Ndryshe nga sa jemi mësuar që një vit e fiton Barcelona dhe një vit Reali, këtë vit ekipi i cili është shumë afër trofeut është Atletiko Madridi i Simeones. Sot ata kanë fituar në “Mestalla” përball

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.684Z

Simeone thur elozhe për lojtarët e tij

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, është shprehur mjaft i kënaqur pas fitores 2-0 në Copa del Rey, kundër Valencias dje në mbrëmje.  Golat nga Diego Godin dhe Raul Garcia dërguan madrilenët në çerekfinale me rezultat të përgjithshëm 3-1, pasi javën e kaluar barazuan 1-1 në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama