Rezultate te kerkimit per termin: +Reagon +Kryeministria

Meta: total 80 / total_found 80 / time 0.000 / keyword[0] reagon / docs[0] 11787 / hits[0] 12702 / keyword[1] kryeministria / docs[1] 2734 / hits[1] 3309 /
Rama: Berisha i bën karshillëk Bashkisë së Tiranës
  • 2008-07-28

Rama: Berisha i bën karshillëk Bashkisë së Tiranës

  Reagon Kryeministria: “Bashkia që ka përfituar më shumë ndihma si asnjëherë më parë” TIRANË- Në cilësinë e kreut të Bashkisë së Tiranës, Edi Rama i është përgjigjur deklaratave të mbajtura ndaj tij nga kryeministri Sali Berisha dy ditë më parë në Shi

No Pic available
  • 2008-04-01

Reagon Kryeministria: ”Jemi transparentë me donacionet për Gërdecin”

Kryeministria ka reaguar menjëherë mbas deklaratës së kreut të opozitës Edi Rama, i cili u shpreh se qeveria nuk duhet të përdorë donacionet e qytetarëve për Gërdecin si një fond të vetin si dhe që çdo donacion të mos shkojë në buxhet por te banorët e dëmtuar. Drejtori i Inform

No Pic available
  • 2008-03-15

PD: Durrës-Kukës ka mbështetjen e FMN-së

Partia Demokratike reagon ndaj deklaratës së përfaqësuesit të FMN-së, Gervin Bell, lidhur me rrugën Durrës-Kukës. Deputeti i PD-së, Aleksandër Biberaj, e ka cilësuar deklaratën e përfaqësuesit të FMN-së se ka një qëllim sinkron me qëllimin që ka pasur FMN-ja me Komisionin e Ekon