Rezultate te kerkimit per termin: +Real +Madrid

Total: 7988
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.566Z

Formacionet zyrtare: Atletico - Real Madrid

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Atletico Madrid - Real Madrid. Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes derbi ndërmjet tyre në kuadër të La Ligës. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Atlet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.081Z

Real Madrid këmbëngul për Aguero

Real Madrid është i gatshëm të ofrojë jo vetëm para për sulmuesin e Atletico Madrid, Sergio Aguero. Sipas gazetës “Marca”, klubi madrilen mund t`i ofrojë ekipit tjetër të kryeqytetit spanjoll sulmuesin e Sevilla, Alvaro Negredo, t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.531Z

Real Madrid fiton ne Gijon

Fiton serish Real Madrid kesaj radhe ne transferte ndaj Sporting Gijon me rezultatin 1-0. Goli i fitores per madrilenet u shenua nga Gonzalo Higuain 10 minuta nga fundi.Rezultatet e tjera te javes se 11-te te kampionatit spanjoll jane Athletic Bilbao-Almeria 1-0 Atletico Madrid-Osasuna 3-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.486Z

Real Madrid, pas Dzekos

Real Madrid ka shprehur interesim për sulmuesin e Wolfsburgut, Edin Dzeko. Sipas medieve gjermane, Real ka kontaktuar me përfaqësuesit e Dzekos rreth mundësisë së transferimit të reprezentuesit boshnjak në Madrid gjatë afatit kalimtar të verës. Mirëpo, sipas të përditshmes gjermane M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.503Z

Real Madrid kërkon Messin

Real Madrid synon të realizojë një tjetër transferim rekord, duke ofruar 120 milionë euro për yllin e rivalit Barcelona, Lionel Messi, ka shkruar e përditshmja angleze Daily Mirror. Në marrëveshje, e cila do të shkaktonte stuhi në botën e futbollit, Real Madrid kërkon futbollistin kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.690Z

Fotogaleri / Disa orë para finales Atletiko Madrid Real Madrid

Duhen edhe disa orë që të startojë finalja e Champions League mes Atletiko Madrid dhe Real madrid e cila do të luhet në Lisbonë të Portugalisë. Rrugët e kryeqytetit portugez janë mbushur me flamuj dhe me tifoza nga të dyja ekipet. Atmosefera është shumë elektrizuese dhe gjithçka po b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.277Z

Formacionet zyrtare: Malmo - Real Madrid

Skuadra suedeze Malmo, sonte është nikoqire e Real Madridit, në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kampionëve. Formacionet zyrtare: Malmo – Real Madrid AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Malmo: Real Madrid: SSSAASS

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama