Rezultate te kerkimit per termin: +Real +Madrid

Total: 7988
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.629Z

Ancelotti-Real Madrid, marrëveshja në Katar

Zyrtarizimi i Carlo Ancelotit në Real thuhet të jetë vetëm çështje orësh. Trajneri i PSG-së thuhet se është në bisedimet e fundit me zyrtarët e Realit. Takimi është duke u mbajtur në Katar ku protagonistë janë Jo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.770Z

Ramos do të pensionohet në Real

Sergio Ramos ka bërë të ditur se dëshiron të përfundojë karrierën në Real Madrid. 23 vjeçari u transferua në kryeqytetin spanjoll nga Sevilla më 2005 dhe prej atëherë është bërë anëtar i vlefshëm në ekipin e parë në Santiago Bernabeu. Ramos ka bërë mbi 150 paraqitje për R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.751Z

Real Bale kushton 120 milione euro

Real Madrid e di tashmë çmimin e Gareth Bale: 120 milionë euro. Kjo është shifra marramendëse që kërkon Tottenham për të lënë të lirë futbollistin nga Uellsi. Presidenti i klubit anglez e di mirë që Florentino Per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.158Z

Real nxjerr Cristiano Ronaldo-n ne merkato

E papritur në Madrid! Pas zënkës së radhës me Jose Mourinho-n, Real ka vendosur të nxjerrë në merkato yllin Cristiano Ronaldo. Sipas tabloidit britanik “The Sun”, sulmuesi portugez i është ofruar Manchester City-t për n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.045Z

Champions, Bajern-Real dhe Liverpul-Roma në gjysmëfinale

Në Nion të Zvicrës u hodh edhe shorti për gjysmëfinalet e Champions Leagues, vetëm pak minuta pas atij të Europa League. Në Gjysmëfinale u kualifikuan Roma, Bajern Mynih, Real Madrid dhe Liverpul, praktikisht nga një përfaqësues për secilin nga kampionatet më të forta europiane. Short

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.502Z

Real Madriti mund Getafen

Reali i Madridit nuk di të ndalet. Galaktikët fituan derbin e vogël kryeqytetas duke mposhtur Getafen me rezultatin 4-1. Skuadra e Ançelotit nuk e nisi keq ndeshjen, pasi pas vetëm 4 minutash u gjend në disavantazh pas një goli të Miku në minutën e katërt. Reali reagon dhe krijon shumë r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.018Z

Real lojtaret kunder Mourinho

Konferenca e shtypit e Jose Mourinho të premten mbushi kupën dhe tashmë shumica e futbollistëve të Real Madrid janë kundër trajnerit të tyre për shkak të fjalëve të tij. Sulmi ndaj Iker Casillas (“E kam kërkuar prej koh&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama