Rezultate te kerkimit per termin: +Real +Madrid

Total: 7988
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.486Z

Real Madrid, pas Dzekos

Real Madrid ka shprehur interesim për sulmuesin e Wolfsburgut, Edin Dzeko. Sipas medieve gjermane, Real ka kontaktuar me përfaqësuesit e Dzekos rreth mundësisë së transferimit të reprezentuesit boshnjak në Madrid gjatë afatit kalimtar të verës. Mirëpo, sipas të përditshmes gjermane M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.503Z

Real Madrid kërkon Messin

Real Madrid synon të realizojë një tjetër transferim rekord, duke ofruar 120 milionë euro për yllin e rivalit Barcelona, Lionel Messi, ka shkruar e përditshmja angleze Daily Mirror. Në marrëveshje, e cila do të shkaktonte stuhi në botën e futbollit, Real Madrid kërkon futbollistin kry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.690Z

Fotogaleri / Disa orë para finales Atletiko Madrid Real Madrid

Duhen edhe disa orë që të startojë finalja e Champions League mes Atletiko Madrid dhe Real madrid e cila do të luhet në Lisbonë të Portugalisë. Rrugët e kryeqytetit portugez janë mbushur me flamuj dhe me tifoza nga të dyja ekipet. Atmosefera është shumë elektrizuese dhe gjithçka po b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.277Z

Formacionet zyrtare: Malmo - Real Madrid

Skuadra suedeze Malmo, sonte është nikoqire e Real Madridit, në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kampionëve. Formacionet zyrtare: Malmo – Real Madrid AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Malmo: Real Madrid: SSSAASS

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.984Z

Sahin në Real Madrid

Nga Express më 07 maj 2011 në ora 18:30 Borussia Dortmund ka caktuar një konferencë për shtyp të hënën, kur kampioni i ri i Bundesligës do të konfirmojë shitjen e mesfushorit Nuri Sahin në Real Madrid, ka njoftuar magazina gjermane Kicker të shtunën. Reprezentuesi turk, i cili gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.315Z

Real Madrid kerkon Milito

Trajneri i Real Madrid Jose Mourinho kerkon nje perforcim per repartin e sulmit gjate merkatos se janarit. Ne pritje per te marre vesh javen e ardhshme nese Gonzalo Higuain do ti nenshtrohet apo jo operacionit per problemet e tij fizike klubi madrilen kerkon ne merkato nje sulmues tjeter.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.174Z

Real Madrid transferon Sahinin

Nga Express më 09 maj 2011 në ora 13:36 Mesfushori turk Nuri Sahin do të largohet nga kampioni i ri i Bundesligës Borussia Dortmund për në Real Madrid kanë njoftuar klubi gjerman dhe ai spanjoll të hënën. Sahin ishte njëri prej futbollistëve kryesor për Dortmundin në rrugëtimin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama