Rezultate te kerkimit per termin: +Real +Madrid

Total: 7988
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.984Z

Sahin në Real Madrid

Nga Express më 07 maj 2011 në ora 18:30 Borussia Dortmund ka caktuar një konferencë për shtyp të hënën, kur kampioni i ri i Bundesligës do të konfirmojë shitjen e mesfushorit Nuri Sahin në Real Madrid, ka njoftuar magazina gjermane Kicker të shtunën. Reprezentuesi turk, i cili gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.315Z

Real Madrid kerkon Milito

Trajneri i Real Madrid Jose Mourinho kerkon nje perforcim per repartin e sulmit gjate merkatos se janarit. Ne pritje per te marre vesh javen e ardhshme nese Gonzalo Higuain do ti nenshtrohet apo jo operacionit per problemet e tij fizike klubi madrilen kerkon ne merkato nje sulmues tjeter.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.174Z

Real Madrid transferon Sahinin

Nga Express më 09 maj 2011 në ora 13:36 Mesfushori turk Nuri Sahin do të largohet nga kampioni i ri i Bundesligës Borussia Dortmund për në Real Madrid kanë njoftuar klubi gjerman dhe ai spanjoll të hënën. Sahin ishte njëri prej futbollistëve kryesor për Dortmundin në rrugëtimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.118Z

Champions League/ Real Madrid-Atletico Madrid skuadrat finaliste

Real Madrid – Atletico Madrid do të jetë finalja e Champions League. Madrilenët arritën të fitonin me rezultatin 1-0 përballë Manchester City falë një goli të shënuar nga Gareth Bale. Ndeshja e parë mes dy ekipeve kishte përfunduar me rezultatin 0-0. Real dhe Atletico u ndeshën n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.355Z

Real Madrid kritikon Redknapp

Real Madrid ka kritikuar menaxherin e Tottenhamit, Harry Redknapp, për gënjeshtra rreth transferimit të mundshëm nga Bayern Munich të mesfushorit Rafael van der Vaart. Van der Vaart u bë lojtar i Tottenhamit për vetëm 8 milionë paund, gjatë një transferimi që u realizua në çastet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.679Z

Real Madrid, shitje ne mase

Pasi ka perfunduar fushaten e blerjeve te bujshme, tashme ne shtepine e Real Madrid ka vetem rrjedhje. Shitja e sulmuesit Huntelaar do pasohet edhe nga largimi i tulipanit tjeter, Sneijder, i cili eshte ne gjurmet e Aston Villa-s. Sipas gazetes "The Guardian", klubi madrilen ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.637Z

Formacionet zyrtare: Real Madrid - Shakhtar

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Real Madrid - Shakhtar. Real Madrid: Navas; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Kroos, Modric, Isco; Bale, Benzema, Ronaldo. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Shakhtar: Së shpejti  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama