Rezultate te kerkimit per termin: +Redaksia +Online

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.891Z

Rama mbledh sot Grupin PS, nëmesditë konferenca online

Të tjera rreth shkrimit Administrata, shtyn aplikimin e ligjit Lame drejtor i ALUIZNI-t #PyetEdiRamen September 30, 2013 TIRANE- Kryetari i PS, njëherësh dhe kryeministër i vendit Edi Rama do të mbledhë sot në mesditë grupin parlamentar t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.034Z

Kinë, shpëtohen qindra bebenga trafikimi online

Pekin- Plot 338 bebe kanë arritur të shpëtohen nga trafikimi në Kinë pasi policia arriti të shkatërrojë rrjetin e këtij trafikimi.Operacioni disa mujor, që u mbyll  më 19 shkurt, u zhvillua në 27 krahina të vendit. Policia thot&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.514Z

Ahmetaj: Regjistrimi i bizneseve dobëhet online dhe brenda 8 orëve

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANË - Regjistrimi i bizneseve do të kryhet në mënyrë elektronike, pa u paraqitur në zyrat e QKR-së, por vetëm duke klikuar në faqen e saj në rrjet. Ministri i Ekonomisë Arben Ahmetaj ka deklaruar sot se, re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.776Z

Guvernatori i ri, Nishani kopjonRamën, hap aplikimin online

TIRANE - Presidenti Nishani kopjon kryeministrin Rama për përzgjedhjen e Guvernatorin e ri të Bankës së Shqipërisë. Një dit pas shkarkimit nga Kuvendi të ish-kreut të BSH-së, presidenti Nishani hapi garën për aplikimet online për kreun e ri të institucionet më të madh monetar në v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.842Z

Faqja online e Kryeministrisëshfaqet me një imazh të ri

TIRANE - Pas votëbesimit të qeverisë "Rama" në Kuvend, ka ndryshuar edhe faqja "online" e Kryeministrisë. E quajtur "Kryeministria", kjo faqe vjen me një paraqitje vizuale krejt të re, me stemën e Republikës së Shqip&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.036Z

Financat, mbyllet përkohësishtserveri i deklarimeve online

TIRANË - Ministria e Financave ka bërë të ditur sot se, për shkak të rritjes së sigurisë dhe shpejtësisë, ka mbyllur përkohësisht portalin e deklarimit të bizneseve online. “Në kuadër të përmirësimit t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.769Z

Krijohet portali online ku do mundtë publikohen adresat e paligjshme

TIRANE - Qeveria miratoi sot disa ndryshime në Agjensinë Kombëtare të Sigurisë Kompjuterike (ALCIRT), sipas së cilës do të ngrihet një portal online ku do të publikohen faqet në internet të konsideruara të paligjshme. Sipas vendimit në fjalë kjo agjensi do t’u shërbejë person

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama