Rezultate te kerkimit per termin: +Redaksia +Online

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.842Z

Faqja online e Kryeministrisëshfaqet me një imazh të ri

TIRANE - Pas votëbesimit të qeverisë "Rama" në Kuvend, ka ndryshuar edhe faqja "online" e Kryeministrisë. E quajtur "Kryeministria", kjo faqe vjen me një paraqitje vizuale krejt të re, me stemën e Republikës së Shqip&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.036Z

Financat, mbyllet përkohësishtserveri i deklarimeve online

TIRANË - Ministria e Financave ka bërë të ditur sot se, për shkak të rritjes së sigurisë dhe shpejtësisë, ka mbyllur përkohësisht portalin e deklarimit të bizneseve online. “Në kuadër të përmirësimit t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.769Z

Krijohet portali online ku do mundtë publikohen adresat e paligjshme

TIRANE - Qeveria miratoi sot disa ndryshime në Agjensinë Kombëtare të Sigurisë Kompjuterike (ALCIRT), sipas së cilës do të ngrihet një portal online ku do të publikohen faqet në internet të konsideruara të paligjshme. Sipas vendimit në fjalë kjo agjensi do t’u shërbejë person

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.936Z

Rama: Sqarim për kritikët eaplikimeve online për punësim

Të tjera rreth shkrimit Përfundojnë studimet, CV te PS CV që i çohen Ramës, do shihen nga një grup pune Ftesa publike: "Më të zotët të vijnë krah meje" Rama: Fituam, tani ju ftoj të aplikoni për punësim TIRANE - Kryeministri i ardhshëm Edi Rama u ka kthyer përgjigje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.561Z

Matura shtetërore nisregjistrimi online për A1 dhe A1Z

TIRANE- Ministria e Arsimit ka bërë publik kalendarin për aplikimet online të maturanteve sipas qyteteve. Kështu, sipas këtij udhëzimi të MASH, për 40 mijë maturantet e sivjetshëm nuk ka më regjistrim manual, por vetëm nëpërmjet internetit. Ministria e Arsimit ka hapur regjistrimet p�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.785Z

Harta online që tregon se Antarktikaperëndimore ka nisur të shkrihet

Sipas një harte, Antarktika ka nisur që të ngushtohet.Nga pamjet e 3,150 imazheve satelitore është përftuar pamja më e detajuar që prej vitit 1997.Shkencëtarët kanë vënë re ndryshime të dukshme tek akullnajat.Disa valë lë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.784Z

Zvicër, mësuesi harron se është në shkollëdhe shikon porno online, shkarkohet

ZVICER- Një mësues është shkarkuar pasi ai shfaqi në projektorin e klasës porno online. Mësuesi vendosi të shikonte faqe për të rritur porno pas mësimit por harroi të hiqte nga priza projektorin fillimisht.Pamjet nga ekrani i tij u shfaq&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama