Rezultate te kerkimit per termin: +Redaksia +Online

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.753Z

Punësimi, Harito: Deri më tanijanë dorëzuar 8600 CV online

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/ Transparenca e konkurseve CV dërgohen në PS për punësim Rama për kritikët e punësimit online Aplikimet për punë në PS Rama: Tani aplikoni për punë TIRANE- Plot 8600 CV janë dorëzuar deri tani në adresën online që Partia Socialiste ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.160Z

Shfaqet sot “online”, RegjistriDixhital Noterial

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO TIRANË - Projekti i Regjistrit Dixhital Noterial ose “e-Noteria” shënoi përurimin e radhës nga Kryeministri Berisha, një investim në fushën dixhitale. Sistemi i Regjistrit Noterial Shqiptar është një financim i buxhetit të shtet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.572Z

Propozimi, Mësim online në shkollat e mesme

Gazeta ShqipMësuesja ideatore: Duhen fonde. MASH: Do dembeloseshin nxënësit Praktika e mësimit tradicional, ajo që njihet botërisht në historinë njerëzore, do të shoqërohet nga një formë e re komunikimi në raportin mësues-nxënës. Ora klasike, kur mësuesi shpjegon mësimin për 45 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.344Z

Tregu i zi online, në internet gjen lehtë vrasës me pagesë

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO TIRANE - Prej kohësh në Shqipëri është aktiv tregu i zi online, ndërsa kontrolli ndaj tij thuajse është inekzistent. Në një intervistë për A1Report Arben Dervishi ekspert i rrjeteve online thotë se ky treg ofron shit-blerje të drogave, ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.735Z

Beqaj: Regjistra elektronikë nëspitale, nga shtatori receta online

KORCE - Krijimi i regjistrave elektronikë për spitalet do të ndihmojë në përmirësimin e cilësisë së ofrimit të shërbimit për pacientët dhe mënyrën e menaxhimit. Këtë e ka shprehur ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj nga Korça, ku ndodhet në kuadër të projektit të USAID për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.891Z

Rama mbledh sot Grupin PS, nëmesditë konferenca online

Të tjera rreth shkrimit Administrata, shtyn aplikimin e ligjit Lame drejtor i ALUIZNI-t #PyetEdiRamen September 30, 2013 TIRANE- Kryetari i PS, njëherësh dhe kryeministër i vendit Edi Rama do të mbledhë sot në mesditë grupin parlamentar t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.034Z

Kinë, shpëtohen qindra bebenga trafikimi online

Pekin- Plot 338 bebe kanë arritur të shpëtohen nga trafikimi në Kinë pasi policia arriti të shkatërrojë rrjetin e këtij trafikimi.Operacioni disa mujor, që u mbyll  më 19 shkurt, u zhvillua në 27 krahina të vendit. Policia thot&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama