Rezultate te kerkimit per termin: +Redaksia +Online

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.735Z

Beqaj: Regjistra elektronikë nëspitale, nga shtatori receta online

KORCE - Krijimi i regjistrave elektronikë për spitalet do të ndihmojë në përmirësimin e cilësisë së ofrimit të shërbimit për pacientët dhe mënyrën e menaxhimit. Këtë e ka shprehur ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj nga Korça, ku ndodhet në kuadër të projektit të USAID për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.891Z

Rama mbledh sot Grupin PS, nëmesditë konferenca online

Të tjera rreth shkrimit Administrata, shtyn aplikimin e ligjit Lame drejtor i ALUIZNI-t #PyetEdiRamen September 30, 2013 TIRANE- Kryetari i PS, njëherësh dhe kryeministër i vendit Edi Rama do të mbledhë sot në mesditë grupin parlamentar t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.034Z

Kinë, shpëtohen qindra bebenga trafikimi online

Pekin- Plot 338 bebe kanë arritur të shpëtohen nga trafikimi në Kinë pasi policia arriti të shkatërrojë rrjetin e këtij trafikimi.Operacioni disa mujor, që u mbyll  më 19 shkurt, u zhvillua në 27 krahina të vendit. Policia thot&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.514Z

Ahmetaj: Regjistrimi i bizneseve dobëhet online dhe brenda 8 orëve

Të tjera rreth shkrimit VD TIRANË - Regjistrimi i bizneseve do të kryhet në mënyrë elektronike, pa u paraqitur në zyrat e QKR-së, por vetëm duke klikuar në faqen e saj në rrjet. Ministri i Ekonomisë Arben Ahmetaj ka deklaruar sot se, re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.776Z

Guvernatori i ri, Nishani kopjonRamën, hap aplikimin online

TIRANE - Presidenti Nishani kopjon kryeministrin Rama për përzgjedhjen e Guvernatorin e ri të Bankës së Shqipërisë. Një dit pas shkarkimit nga Kuvendi të ish-kreut të BSH-së, presidenti Nishani hapi garën për aplikimet online për kreun e ri të institucionet më të madh monetar në v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.842Z

Faqja online e Kryeministrisëshfaqet me një imazh të ri

TIRANE - Pas votëbesimit të qeverisë "Rama" në Kuvend, ka ndryshuar edhe faqja "online" e Kryeministrisë. E quajtur "Kryeministria", kjo faqe vjen me një paraqitje vizuale krejt të re, me stemën e Republikës së Shqip&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.036Z

Financat, mbyllet përkohësishtserveri i deklarimeve online

TIRANË - Ministria e Financave ka bërë të ditur sot se, për shkak të rritjes së sigurisë dhe shpejtësisë, ka mbyllur përkohësisht portalin e deklarimit të bizneseve online. “Në kuadër të përmirësimit t&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama