Rezultate te kerkimit per termin: +Redaktoi +Esat +Ahmeti

Meta: total 508 / total_found 508 / time 0.000 / keyword[0] redaktoi / docs[0] 3424 / hits[0] 3427 / keyword[1] esat / docs[1] 2125 / hits[1] 3319 / keyword[2] ahmeti / docs[2] 7635 / hits[2] 15959 /
Vdekja në shërbim të njeriut nuk ka qenë e kotë - Srgjan Aleksiq nderohet me çmimin
  • 2010-02-27

Vdekja në shërbim të njeriut nuk ka qenë e kotë - Srgjan Aleksiq nderohet me çmimin "Dushko Kondor"

Një grup i pjestarëve të ushtrisë së Republikës Serbe me 21 janar të vitit 1993 po legjitimonte njerëzitë në tregun e qytetit Trebinje. Gjatë kontrollit ata kuptojnë se njëri prej të pranishmve në treg është boshnjak, Alen Glavovia. Ata fillojnë ta maltretojnë dhe ta rrahin atë.

Sporti i bashkon të rinjtë serbë dhe shqiptarë
  • 2010-02-27

Sporti i bashkon të rinjtë serbë dhe shqiptarë

Pas shfaqjes së përbashkët teatrale me të cilën të rinjët serbë, shqiptarë dhe romë të Bujanocit kënaqën kritikët dhe bashkëmoshatarët e tyre në mbarë Serbinë edhe basketbollistët e rinj të kësaj komune multietnike u treguan bashkëqytetarëve më të vjetër se në jug të Se

Dy medalje të arta për Gjermaninë
  • 2010-02-17

Dy medalje të arta për Gjermaninë

Rrëshqitësja me sajë Tatjana Hüfner siguroi medalien e tretë të artë për ekipin gjerman në kuadër të Lojërave Olimpike Dimërore, të cilat po zhvillohen në Vankuver. Dy ditë pas fitores së kolegut të saj Felix Loch, 26 vjeçarja Hüfner bëri një rrëshqitje perfekte me sajën e s

Vazhdimi i kontratës së trainerit Löw pas Kampionatit Botëror në Afrikë
  • 2010-02-06

Vazhdimi i kontratës së trainerit Löw pas Kampionatit Botëror në Afrikë

Megjithë mosmarrëveshjet me Joachim Löw-in, Kryetari i Federatës gjermane të futbollit (DFB), Theo Zwanziger do t'i vazhdojë atij kontratën si trainer i kombëtares gjermane. Bildunterschrift: Großansicht des Bildes mit der Bildunterschrift:  Theo Zwanziger, President i Federatës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama