Rezultate te kerkimit per termin: +Reed

Total: 141
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.501Z

Nënshkrimet për UÇK-në e Maqedonisë në Kongresin Amerikan

Kryetarit i Lidhjes së Diasporës Shqiptare për Maqedoninë, Xhevat Sherifi në New York është takuar me kryetarin e LQSHA-së dhe ish kongresmen Joe Dioguardi si dhe me kongresmenin amerikan Tom Reed, ku këtij të fundit i është dorëzuar m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.337Z

SHBA, Melania Trump i nënshtrohet operacionit në veshkë

Zonja e parë Melania Trump iu nënshtrua të hënën një operacioni në veshkë në Qendrën Mjekësore Ushtarake Walter Reed pranë Uashingtonit, sipas një deklarate të lëshuar nga zyra e saj. Procedura kaloi me sukses dhe nuk pati komplikime por kërkonte kujdes mjekësor, tha zyra e saj, duk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.314Z

Obama ne spital reporteret ndjekin autokolonen

e Hene 8 Dhjetor 20141423 pm Presidenti Barak Obama perfundoi ne spital mbremjen e se shtunes pas disa dhimbjeve qe kishte ne fyt Ai ka vizituar qendren mjekesore nacionale ushtarake Walter Reed dhe ka bere nje skaner sipas mjekut te tij Mjeku i Shtepise se Bardhe tha se skaneri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.883Z

Reagimi i djalit 16 muajsh kur takon për herë të parë vëllain identik të babait të tij

Një djalë 16 muajsh ka mbetur tërësisht i hutuar kur ka vëllai identik i babait të tij erdhi ti vizionte në shtëpinë e tyre. Video tregon se si vogëlushi Reed nuk arrin të dallojë babain dhe xhaxhain nga njëri tjetri, duke i quajtur të dy dada. Në fillim të klipit ai është duke u m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.308Z

Të sapomartuarit më të vjetër në Britani

Një 98-vjeçar në Britani është martuar me dashurinë e jetës së tij, një grua tetë vjet më të re. Duke bërë këtë, Ted Parsons dhe Jean Reed shndërrohen në rekordmbajtësit për moshën më të lartë të kombinuar të një çifti në momentin e martesës në Britaninë e Madhe. Nës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.397Z

Historia horror në SHBA, një 27 vjeçar vret 5 anëtarë të familjes, dhe një grua shtatzënë

Mund të duket skenar i një filmi horror, por fatkeqësisht është një histori e vërtetë. Pesë pjesëtarë të një familje, përfshirë edhe një grua shtatzënë, janë vrarë në mënyrë makabër nga një 27-vjeçar. Ai është Derric Dearman, i cili do të përballet me 6 akuza për vr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.492Z

Integrimi i sistemeve elektrike

Më shumë se një shekull pasi bota filloi të përdorte rrymën alternative, si sistemin kryesor të shpërndarjes së energjisë elektrike, rryma e vazhduar po kthehet në përdorim. Në sajë të teknologjisë moderne, të dy sistemet tani mund të integrohen pa probleme, duke u sjellur kursime

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama