Rezultate te kerkimit per termin: +Remi

Total: 313
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.206Z

Remi nuk e thotë dot se Luta ishte komandant, por ia njeh meritat

Komandanti i Zonës Operative të Llapit, Rrustem Mustafa, i njohur si Komandant Remi, për televizionin Rrokum, nuk e tha dot se kryetari aktual i Gjilanit, Lutfi Haziri ka qenë prijës i formacioneve ushtarake. Por, Remi e pranon se Lutfiu dhe familja e tij kanë kontribu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.603Z

Remi: Leni klanet mendoni për popull

Deputeti i PDK-së, Rrustem Mustafa përmes një reagimi në Facebook ka shkruar për zgjidhjen eventuale që do të mund ta nxirrte vendin nga kriza. Remi ka thënë se deputetët e opozitës në veçanti duhet që të lënë anash interesat e klaneve dhe të veprojnë në të mirë të popullit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.709Z

Remi: Jashtë institucioneve, ata që keqpërdorën pozitat shtetërore!

Deputeti i PDK-së, Rrustem Mustafa - Remi, në një postim në profilin e tij në Facebook, thotë se të gjithë ata që kanë keqpërdorur pozitat shtetërore, duhet të mbetet jashtë institucioneve. “Tani sikur e tepruam me pazot&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.111Z

Remi: PDK-ja nuk ka hequr dorë nga posti i kryeministrit

Deputeti i PDK-së, Rrustem Mustafa ka thënë se grupet punuese të PDK-së dhe LDK-së ende nuk kanë biseduar për postet kryesore e as për postin e kryeministrit. Gjatë intervistës së transmetuar në edicionin e lajmeve të RTV 21, Rem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.704Z

Remi: Eksodi i të rinjve, kjo është e dhimbshme

Deputetin e PDK-së, Rrustem Mustafa-Remi, po e shqetëson ikja masive e të rinjve nga Kosova. Ai e quan të dhimbshme që 15 pas luftës kasta politike e Kosovës nuk arriti të sigurojë mirëqenie sociale. “Liria solli një kastë politike e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.937Z

Remi flet sërish për koalicion, por jo me LDK

Deputeti i PDK-së, Rrustem Mustafa i njohur më shumë me nofkën Remi ka shkruar sërish për koalicionin e ardhshëm, por nuk e ka përmendur më Lidhjen Demokratike të Kosovës të cilën me muaj të tërë e ka pasur preferenc&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.865Z

Remi: Specialja do të ketë punë me vepra të dobëta kriminale

Ish-Komandanti i Zonës Operative të Llapit, Rrustem Mustafa - Remi, thotë se Gjykata Speciale i hap rrugën zhillimit të vendit dhe nuk është kundër UÇK-së dhe se do të mirret me "vepra të dobëta kriminale dhe ato që lidhen me krime ekonomike". Këto komente Remi i ka bërë përmes nj�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama