Rezultate te kerkimit per termin: +Remi

Total: 313
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:16.704Z

Remi: Eksodi i të rinjve, kjo është e dhimbshme

Deputetin e PDK-së, Rrustem Mustafa-Remi, po e shqetëson ikja masive e të rinjve nga Kosova. Ai e quan të dhimbshme që 15 pas luftës kasta politike e Kosovës nuk arriti të sigurojë mirëqenie sociale. “Liria solli një kastë politike e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.937Z

Remi flet sërish për koalicion, por jo me LDK

Deputeti i PDK-së, Rrustem Mustafa i njohur më shumë me nofkën Remi ka shkruar sërish për koalicionin e ardhshëm, por nuk e ka përmendur më Lidhjen Demokratike të Kosovës të cilën me muaj të tërë e ka pasur preferenc&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.865Z

Remi: Specialja do të ketë punë me vepra të dobëta kriminale

Ish-Komandanti i Zonës Operative të Llapit, Rrustem Mustafa - Remi, thotë se Gjykata Speciale i hap rrugën zhillimit të vendit dhe nuk është kundër UÇK-së dhe se do të mirret me "vepra të dobëta kriminale dhe ato që lidhen me krime ekonomike". Këto komente Remi i ka bërë përmes nj�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.835Z

Remi: Kurrë s’kam kërkuar haraç

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Rrustem Mustafa - Remi, ka reaguar ndaj deklaratave të afaristi Eroll Vitaku, që e lidh emrin e tij me haraçin. Më poshtë mund ta lexoni të plotë reagimin e tij në Facebook. "Të nderuar qytetarë, Dua të sqarojë qëndrimin tim në lidhje me rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.627Z

Remi i thurr lavde Beratit: Deri tash e çmoja si gazetar jo të dalluar, tash është ngritur

Rrustem Mustafa, i njohur në luftë me nofkën “Remi”, deputet i PDK-së, vazhdon të shkruaj me pasion në llogarinë e tij në Facebook. Remi merret me çështje nga me të ndryshimet, flet për librat, për bukuritë e vendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.067Z

Remi uron për Krishtlindje, por nuk e harron koalcionin PDK-LDK

Deputeti i PDK-së, Rrustem Mustafa-Remi, e ka uruar gjithë popullin shqiptar pa dallim me rasëtin e festës së Krishtindjes. Në urimin e tij, Remi e ka lidhur edhe situatën politike në vend, duke thënë se koalicioni PDK-LDK është I gatsh&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.451Z

Remi edhe një herë: Po rritet opinionin për koalicionin PDK-LDK

(I plotësuar) - Rrustem Mustafa, sonte sërish është aktivizuar në rrjetin sociale, Facebook. Pas intervistës në RTK ku ai tha se koalicioni ndërmjet PDK-së dhe LDK-së, Remi ka thënë se nuk ka ngërç politik, por këto jan&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama