Rezultate te kerkimit per termin: +Remi

Total: 313
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.487Z

Kelmendi: Deputet Rrustem Mustafa-Remi, i vogël je ti me fol për Turqinë

Deputeti i zgjedhur i Partisë së Drejtësisë, Gëzim Kelmendi, që është në koalicion me PDK-në dhe do të ulët bashkë më Rrustem Mustafën në Kuvendin e Kosovës, si dhe do të jetë bashkë me Mustafën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.213Z

Remi: Do të bëjmë Qeverinë me mbi 61 deputetë + minoritetet

Rrustem Mustafa – Remi, deputet i PDK-së, thotë se PDK-ja do të ndërtojë Qeverinë e ardhme të Kosovës me më shumë se 61 deputetë plus minoritetet. Ai ende po beson se kjo do të ndodh me bashkëqeverisjen PDK-LDK. AdPlatformZone =

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.783Z

Këmbëngulë Remi: Bashkë me LDK-në, mundemi

Deputeti i PDK-së, Rrustem Mustafa –Remi nuk heq dorë nga qëndrimi i tij, se i vetmi koalicion që mund të qeverisë me vendin është ai PDK-LDK. Përmes një postimi në Facebook, Mustafa ka thënë se pret që shpejt të arrihe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.597Z

Remi thotë se ka raporte se të plagosur në ZOLL janë vetëm 200 ushtarë

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Rrustem Mustafa-Remi, i cili ka qenë edhe komandant në Zonën Operative të Llapit, iu ka bërë thirrje të gjithë veteranëve të cilët kanë vërejtje në lidhje me listat e publikuara nga Komisioni Qeveritar për njohjen e statusit të veteranit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.104Z

Remi: Deklarata e Demaçit mesazh për unitet

(E plotësuar) Ish-komandanti i UÇK-së në Zonën e Llapit, Rrustem Mustafa–Remi ka deklaruar se mesazhi i Demaçit, dhënë një ditë më parë, ka qenë për t’u sjellë si shqiptarë, e jo për të mba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.487Z

Remi: Turqia e qelbur nuk mund të kërcënojë Ballkanin!

Rrustem Mustafa - Remi, deputet i zgjedhur i PDK-së, është marrë me deklaratat e kryeministrit turk, Recep Tayip Erdogan lidhur me kinse ‘kërcënimet’ që ai ua ka bërë atyre që mund ta “prekin Bosnjën”. Sipas medieve boshn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.222Z

Kryebashkiaku M.Rama mohon akuzat për blerje votash në Dibër

Kryebashkiaku i ri i Dibrës, Muharrem Rama ka mohuar akuzat për blerje votash, ku në një video të filmuar nga emisioni investigativ Fiks Fare, u përfshinë edhe vëllezërit e tij. Avantazhi i thellë i votave më shton përgjegjësinë para qyetetarëve të Dibrës. Kjo mbështetje më bën q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama