Rezultate te kerkimit per termin: +Reprezentuesi

Total: 1141
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.417Z

Suspendohet Mikeli

Mesfushori i Chelseat, John Obi Mikel është suspenduar për tri ndeshje dhe është gjobitur me 60 mijë funte nga Federata angleze e Futbollit (FA) pas kërcënimit ndaj gjyqtarit, Mark Clattenburg. Mikel pranoi akuzën nga FA pas incidentit që ndodhi në zhveshtoren e gjyqtarëve pas humbjes s�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.993Z

Falcaos i pëlqen Premierliga

Sulmuesi i Atletico Madrid, Radamel Falcao ka pranuar se mirëpret mundësinë e transferimit në Angli. Reprezentuesi kolumbian vazhdimisht spekulohet me largim nga Vicente Calderon kurse si destinacion i ardhshëm për të është përmendur Premierliga ku kërkohet nga Chelsea. Falcao ka pranuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.033Z

Diarra drejt Galatasarayt

Mesfushori i Real Madridit, Lassana Diarra është shumë pranë arritjes së marrëveshjes për transferim në Galatasaray, kanë njoftuar mediet spanjolle të shtunën. Reprezentuesi francez duket se ka humbur besimin e trajnerit Jose Mourinho dhe pritet që në fund të këtij sezoni të braktis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.852Z

Robben dhe Ribery nuk janë kalibër i Messit

Legjenda holandeze Ruud Gullit ka kritikuar dyshen e Bayern Munichut, Arjen Robben dhe Franck Ribery duke theksuar se ata janë larg nga kalibri i futbollistëve më të mirë në botë. Ish reprezentuesi holandez beson se dy anëtarët e Bayernit janë ende larg më prapa se kalibri i Lionel Messit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.993Z

Remy, opsion i Liverpoolit

Sipas medieve angleze, Liverpooli është në kërkim të një sulmuesi dhe ka identifikuar yllin e Olympique Marseille, Loic Remy si objektivin kryesor për afatin kalimtar të janarit. Remy ishte pranë largimit nga Marseille edhe gjatë verës kur kërkohej me ngulm nga Tottenham Hotspur. Por, pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.250Z

Dynamo Kiev kërkon Matrin

Sulmuesi i Juventusit, Alessandro Matri spekulohet me transferim në Dynamo Kiev gjatë afatit kalimtar të janarit. Reprezentuesi italian ka dështuar të sigurojë vend në formacionin bazë të Bianconerëve këtë sezon dhe sipas medieve ukrainase, Dynamo Kiev ka shprehur interesim për shërbim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.297Z

Kjaer mund të largohet nga Roma

Drejtori i Romës Walter Sabatini ka bërë të ditur se klubi mund të mos shfrytëzojë opsionin për blerjen e mbrojtësit Simon Kjaer një fund të këtij sezoni. Reprezentuesi danez është aktualisht i huazuar te Roma nga Wolfsburg. Por, 22 vjeçari nuk ka bërë paraqitje pozitive për Giallo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama