Rezultate te kerkimit per termin: +Revista

Total: 7140
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.447Z

Këlni do edhe Debatik Currin

 Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Debatik Curri, kërkohet nga skuadra e Bundesligës gjermane Këln, përcjell revista "Kicker" të enjten. Këlni është në kërkim të një zëvendësuesi për kamerunasin Pierr Uome, i cili është dëmtuar rëndë. "Ende nuk është arrit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.369Z

Puthje e fshehtë mes Brad dhe Jennifer

LOS ANGELES - Brad Pitt dhe Jennifer Aniston janë takuar në një takim shumë ë fshehtë , takim i cili dihej vetëm prej truprojave, dhe pikërisht ishte njëri prej tyre që bëri të ditur për takimin e ish- bashkëshortëve. Lajmi është publikura nga revista amerikane” In Touch&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.914Z

Fotot hot, Adriano paguan të fejuarën

Brazil Adriano vazhdon t’i çudisë të gjithë me sjelljet e tij jashtë fushës. Sipas të përditshmes sportive, “Campeao”, sulmuesi i ka ofruar të fejuarës, Joana Mashado, 2 milionë reais (1,4 milionë euro), për ta bindur që të refuzojë një ofertë nga “Playboy&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.884Z

People, ftohet marrdhenia Di Caprio-Rafaeli

Leonardo Di Caprio dhe Bar Rafaeli kane kerkuar te qendrojne pak kohe larg njeri-tjetrit per te reflektuar. Kete lajm e ben te ditur revista prestigjoze ‘People” edhe pse vete cifti e ka mohuar nje gje te tille. Zerat per ftohjen e marredhenieve mes tyre qarkullojne prej kohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.040Z

Megan Fox ndahet nga i dashuri

Megan Fox eshte serish single. Aktorja, e cilesuar si gruaja me seksi ne bote, i ka dhene fund lidhjes me Brian Austin Green. Ai u be i njohur ne vitet ’90 me personazhin e David ne serialin “Beverly Hills”. Revista People njoftoi se ndarja ishte konsensuale. “Is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.076Z

Një makinë që lexon trurin

 Shkencëtarët kanë zbuluar një mënyrë për të lexuar mendimet e të tjerëve, duke përdorur një skaner në spital. Ata thonë se është shumë e realizueshme shpikja e një makinerie që mund të lexojë mendimet, pas 10 vitesh. Deklarata u bë pasi ata filluan të kuptonin gjendjen d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.797Z

Kurani, Newsweek tërheq artikullin

18/05/2005  Revista amerikane Newsweek, ka tërhequr një artikull të sajin, në të cilin thuhej se gardianët në burgun në Gjrin Guantanamo, në Kubë, ku mbahen persona, për të cilët pretendohet se janë anëtarë të talebanëve dhe Al Kaedës, kishin përdhosur Kuranin. Në arti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama