Rezultate te kerkimit per termin: +Revista

Total: 7140
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.040Z

Megan Fox ndahet nga i dashuri

Megan Fox eshte serish single. Aktorja, e cilesuar si gruaja me seksi ne bote, i ka dhene fund lidhjes me Brian Austin Green. Ai u be i njohur ne vitet ’90 me personazhin e David ne serialin “Beverly Hills”. Revista People njoftoi se ndarja ishte konsensuale. “Is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.076Z

Një makinë që lexon trurin

 Shkencëtarët kanë zbuluar një mënyrë për të lexuar mendimet e të tjerëve, duke përdorur një skaner në spital. Ata thonë se është shumë e realizueshme shpikja e një makinerie që mund të lexojë mendimet, pas 10 vitesh. Deklarata u bë pasi ata filluan të kuptonin gjendjen d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.797Z

Kurani, Newsweek tërheq artikullin

18/05/2005  Revista amerikane Newsweek, ka tërhequr një artikull të sajin, në të cilin thuhej se gardianët në burgun në Gjrin Guantanamo, në Kubë, ku mbahen persona, për të cilët pretendohet se janë anëtarë të talebanëve dhe Al Kaedës, kishin përdhosur Kuranin. Në arti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.103Z

Rihanna merr cmimin "Gruaja e Vitit"

Nje Rihanna e sofistikuar dhe plot shkelqim eshte nderuar me cmimin "Women of te Year 2009" nga revista "Glamour" edicioni amerikan. Kengetarja ne ceremoni kishte veshur nje fustan 'arkitektonik', te gjate, te bardhe fildishi, me stil mbreteror, krijuar nga Stephane Ro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.343Z

Mediu, takim në Greqi për politikat mjedisore

Ministri i Mjedisit Fatmir Mediu mori pjesë në konferencën "Ekonomia e Gjelbër dhe Zhvillimi i Qëndrueshëm", organizuar nga revista prestigjoze "the Economist" në bashkëpunim me Dhomën Greke të Ekonomisë dhe Industrisë, si dhe Ministrinë Greke të Mjedisit ku pati një takim dhe me homo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.312Z

Tjeter femije per Angelinen?

Angelina Jolie eshte nje prej aktoreve me te bukura dhe te famshme te botes. Po ashtu ajo eshte nje super-nene pasi ka sjelle ne jete tre femije natyrale dhe ka adoptuar tre te tjere. Por per yllin e kinemase nderkombetare ky numer nuk eshte i mjaftueshem. Sipas disa zerave, te cilave u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.558Z

Publikohen 30 emrat për trofeun e Topit të Artë

Kampionati spanjoll dhe anglez dominojnë listën e 30 futbollistëve kandidatë për fitimin e “Topit të Artë” për vitin 2009, publikuar dje nga revista “France Football”. Ndërkohë, vetëm 4 futbollistë të Serisë A dhe asnjë italian. Mungesa e një futbollisti itali

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama