Rezultate te kerkimit per termin: +Revista

Total: 7140
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.103Z

Rihanna merr cmimin "Gruaja e Vitit"

Nje Rihanna e sofistikuar dhe plot shkelqim eshte nderuar me cmimin "Women of te Year 2009" nga revista "Glamour" edicioni amerikan. Kengetarja ne ceremoni kishte veshur nje fustan 'arkitektonik', te gjate, te bardhe fildishi, me stil mbreteror, krijuar nga Stephane Ro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.343Z

Mediu, takim në Greqi për politikat mjedisore

Ministri i Mjedisit Fatmir Mediu mori pjesë në konferencën "Ekonomia e Gjelbër dhe Zhvillimi i Qëndrueshëm", organizuar nga revista prestigjoze "the Economist" në bashkëpunim me Dhomën Greke të Ekonomisë dhe Industrisë, si dhe Ministrinë Greke të Mjedisit ku pati një takim dhe me homo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.312Z

Tjeter femije per Angelinen?

Angelina Jolie eshte nje prej aktoreve me te bukura dhe te famshme te botes. Po ashtu ajo eshte nje super-nene pasi ka sjelle ne jete tre femije natyrale dhe ka adoptuar tre te tjere. Por per yllin e kinemase nderkombetare ky numer nuk eshte i mjaftueshem. Sipas disa zerave, te cilave u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.558Z

Publikohen 30 emrat për trofeun e Topit të Artë

Kampionati spanjoll dhe anglez dominojnë listën e 30 futbollistëve kandidatë për fitimin e “Topit të Artë” për vitin 2009, publikuar dje nga revista “France Football”. Ndërkohë, vetëm 4 futbollistë të Serisë A dhe asnjë italian. Mungesa e një futbollisti itali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.828Z

Melani Grifit shtrohet në një klinikë për disintoksikim

Aktorja Melani Grifit është shtruar në një klinikë për t’u disintoksikim. Lajmi bëhet i ditur nga revista “People”, e cila citon zëdhënësin e yllit amerikan Robin Baum, sipas të cilit Grifit “ndodhet atje për t’u kuruar dhe kjo është pjesë e një plani rutinë të vendosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.244Z

Esquire: Beckinsale femra me seksi ne bote

Revista “Esquire” ka zgjedhur Kate Beckinsale si femren me seksi ne bote. Aktorja sapo ka perfunduar xhirimet e "Everybody's Fine" me Drew Barrymore dhe Robert De Niro qe do dale ne kinemate amerikane ne daten 4 dhjetor. “Ndihem me qesharake me kete titull qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.222Z

100 mije dollare per videon erotike te Lohan

Lindsay Lohan po perpiqet qe te pastroje imazhin e saj pas skandaleve me drogen dhe lidhjen lesbike me nje femer, por mesa duket, nuk do ta kete shume te lehte. Sipas disa zerave, ne qarkullim eshte nje filmim erotik i aktores qe mund te shfaqet ne internet. Sipas “Daily Mail&rdqu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama