Rezultate te kerkimit per termin: +Rifat +Teqja

Meta: total 23 / total_found 23 / time 0.000 / keyword[0] rifat / docs[0] 720 / hits[0] 1019 / keyword[1] teqja / docs[1] 375 / hits[1] 556 /
No Pic available
  • 2008-11-01

Mustafa Krantjes, Mjeshtrit q jetoi me muzikn

Kur m t mdhenjt e kohs s tij n muzike, Tefta Tashko Koo, Maria Kraja, Mihal Ciko, i than se ai duhej t dirigjonte, Mustafa Krantjes i ishin djersitur duart nga emocioni. Ishte tepr i ri dhe kalendari shnonte vitin 1938. Kishte studiuar, n normalen e Elbasanit , me nj fmijri t kaluar n skamje. Kisht

No Pic available
  • 2008-09-10

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx