Rezultate te kerkimit per termin: +Rinasit

Total: 4768
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.949Z

Kush po e mban peng ndërtimin e aeroporteve të reja?

Qeveria shqiptare nuk ka arritur ende të bindë koncesionarin e aeroporit të Rinasit për t'i hequr ekskluzivitetin e fluturimeve ndërkombëtare. Dy ministrat e ngarkuar me bisedimet, kanë deklaruar disa herë se, janë pranë firmosjes së marrëveshjes. Arben Ahmetaj dhe Edmond Haxhinasto vaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.319Z

Rinas, arrestohet 20-vjeçari nga Mali me dokumente false

Policia Kufitare në Rinas arreston një tjetër shtetas të huaj për falsifikim dokumentesh. Në pranga ka rënë shtetasi malez, Aboubacar Doumbia  20 vjeç, lindur e banues në  Bamako-Mali. Arrestimi i këtij shtetasi u bë për arsye se më  datën 25 nëntor 2015 në orët e mbrëmjes, ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.997Z

Kombëtarja serbe injorohet në Beograd (VIDEO)

Një vit më parë, kur lojtarët e Kombëtares shqiptare u sulmuan në stadiumin e Beogradit, tifozët shqiptarë nga shumë qytete u nisën drejt Rinasit për t'i mbështetur. Por situatat nuk ka qenë aspak e njëjtë për Kombëtaren serbe, të cilët pavarësisht se fituan në përballjen e d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.163Z

Fluturime të lira nga Rinasi?

Nëse vendi ynë arrin që të jetë i pari në rajon për turizmin, këtë atribut e merr në anën e shtrenjtësisë së biletave. Amelia është një shtetase e huaj e cila tregon se ka herën e saj të 5-të që vjen në Shqipëri. Çmimi i biletave sipas saj është i lartë, ndërsa nga ana t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.301Z

Armët me postë në Rinas, dyshime për një trafik ndërkombëtar

Armët e gjetura një ditë me parë në Rinas janë dërguar në laboratorin e policisë shkencore për tu ekspertuar dhe për të parë nëse në to gjendën gjurmë të cilat mund të dërgojnë drejt personave dërgues. Ndërkohë që prej ditës së djeshme çështja i ka kaluar për hetim Prok

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.231Z

Basha: Avioni italian erdhi për të marrë drogën e Bushit

Avioni privat i rënë në Ishëm të Durrësit, për kreun e Partisë Demokratike, kishte si destinacion marrjen e drogës me porosi të kartelit të Krujës. Lulzim Basha thotë se avioni po merrte drogën e Bushit të Ramës (kryebashkiaku i Krujës), duke shtuar se rreth 2 km larg Aeroportit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.535Z

Tahiri Testet nxoren zbuluar Rinasin

brbrMinistri i Brendshem Saimir Tahiri reagoi per here te pare per vjedhjen e shumave te medha te parave ne Rinas Ai pranoi se ngjarja eshte e rende dhe se eshte cenuar siguria kombetarebrbr brbrUne besoj se hetimi do te zbardhe gjithcka shte ngjarje shume e rende sepse cenon jo vetem rendin publik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama