Rezultate te kerkimit per termin: +Riparimi

Total: 778
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.099Z

Tregtia me pakicë, rriten shitjet në vitin 2008

Ndonëse qytetarët shprehen se kanë reduktuar blerjet, duke nisur nga fundi i vitit 2008, treguesit mbi indeksin e shitjeve në tregtinë me pakicë të publikuar nga INSTAT tregojnë të kundërtën. Në 3-mujorin e katërt të vitit 2008, të dhënat tregojnë se ka pasur një rritje të shitjev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.566Z

CEZ: Në 13 dhjetor do të ketë kufizime të energjisë në disa zona

TIRANE – “CEZ Shpërndarje” njofton se nesër më 13 dhjetor 2013 do të kryejë punime për të riparuar izolatorët dhe fazën ''A'' në kampatën 5-6. Si rrjedhojë e këtyre punimeve do të ketë stakim të energji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.663Z

Britania lejon “fëmijë me tre prindër”

Parlamenti i Britanisë ka votuar në favor të krijimit të foshnjave me ADN-në e dy grave dhe një burri. Me këtë veprim, Britania është gati për t’u bërë vendi i vetëm në botë që lejon krijimin e foshnjave nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.028Z

Nis riparimi i aksit te demtuar te rruges se Kombit

Ka nisur procesi i stabilizimit të njërit prej segmenteve më problematikë të autostradës Kukës-Morinë. I dëmtuar nga shkarjet dhe paqëndrueshmëria gjeologjike e truallit ku u ndërtua, ky segment ishte dëmtuar tërësisht duke p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.063Z

OST Nga neser Shqiperia me drita perfundon riparimi i shtylles

Tirane 6 janar 2011 NOA- Operatori i Sistemit te Transmetimit nepermjet nje njoftimi per mediat ka deklaruar se qe nga dita e neserme nuk do te kete nderprerje te energjise. Meqenese ecuria e punimeve per riparimin e shtylles se tensionit te larte ne Fushe Kruje kane ecur shume mire OST-ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.360Z

KESH-i, riparimi i rrjetit në Gërdec 30 milionë lekë

Korporata Elektroenergjetike ka deklaruar dje se vlera e punimeve dhe e riparimeve të rrjetit elektrik në fshatin Gërdec dhe Marqinet 1, pas shpërthimit të 15 marsit, llogaritet në 30 milionë lekë. Sipas KESH-it, rreth 40 për qind e zonës së dëmtuar në Gërdec pritet që sot t'i rikthe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.113Z

Nis riparimi i bunkerit u dogj nga protestuesit e opozites

0 brbr SSSAbrASS brbrNje dite pasi protestuesit e opozites i vune flaken bunkeri ne sheshin mes Ministrise se Brendshme dhe Teatrit Kombetar po riparohetbrbr brbrNje grup personash po punojne per ta pastruar dhe riparuar nga demetbrbr brbrBunkerit iu vu flaka menjehere pas perfundimit te tubimit te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama