Rezultate te kerkimit per termin: +Rita +Ora

Total: 2181
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.197Z

Rita Ora ndez Tiranen

Rita Ora, kengetarja me fame boterore ka performuar ne skenen e sheshit Nene Tereza naten e 28 nentorit per 100 vjetorin e pavaresise se shqiperise. Nen nje atmosfere elektrizuese, kur mijera te rinj e kane pritur per disa ore, Rita Ora eshte ngjitur ne skene e shoqeruar nga kryeministri i vendit Sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.914Z

Rita Ora provokon

Rita Ora ka dëshmuar që parapëlqen ta argëtohet deri në maksimum me miqtë e saj duke u bërë shpeshherë pjesë e ndejave të çmendura e plotë emocion.. Së fundmi, Rita ka publikuar një fotografi ku shihet me një mik t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.064Z

Rita Ora vjen ndryshe! (VIDEO)

Rita Ora ka prezantuar videon e saj më të re të këngës Facemelt në të cilën shfaqet vërtet shumë ndryshe. Video është prezantuar nga revista Hunger e cila thekson se kjo nuk është e gjitha,pasi ka akoma për të zbuluar! Pavarsisht,se kohët e fundit këngëtarja me or

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.711Z

Rita Ora provokon sërish (FOTO)

Rita Ora është kthyer në një fenomen të përditshëm për mediat rozë. Ajo është fotografuar brenda një dite me tre veshje te ndryshme, ndërsa me njërën prej tyre ka qenë shumë provokuese dhe është zbuluar më shumë se ç’duhet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.389Z

Rikthehet fuqishëm Rita Ora

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re Your Song. Ajo i kishte munguar tregut muzikor, dhe kjo gjë është vënë re dukshëm nga fansat e saj. Në një intervistë për Legend, Rita thotë se është e lumtur që rikthehet në muzikë, dhe f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.351Z

FOTOT/ Rita Ora ndez Stambollin

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka mbajtur një koncert entuziast në Stamboll. 23-vjeçarja është pritur me ovacione nga publiku turk, ndërsa nuk kanë munguar edhe skenat provokuese nga Rita. Kjo e fundit është duke korrur një sukses të madh me këngën e saj më të fundi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.274Z

Rita Ora shkurton floket

0 p pKameleoni Rita Ora vazhdon te mahnise Kete here duke u shfaqur me nje tjeter model te ri flokesh Ken

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama