Rezultate te kerkimit per termin: +Rita +Ora

Total: 2181
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.389Z

Rikthehet fuqishëm Rita Ora

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, së fundmi ka publikuar këngën e saj më të re Your Song. Ajo i kishte munguar tregut muzikor, dhe kjo gjë është vënë re dukshëm nga fansat e saj. Në një intervistë për Legend, Rita thotë se është e lumtur që rikthehet në muzikë, dhe f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.351Z

FOTOT/ Rita Ora ndez Stambollin

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, ka mbajtur një koncert entuziast në Stamboll. 23-vjeçarja është pritur me ovacione nga publiku turk, ndërsa nuk kanë munguar edhe skenat provokuese nga Rita. Kjo e fundit është duke korrur një sukses të madh me këngën e saj më të fundi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.274Z

Rita Ora shkurton floket

0 p pKameleoni Rita Ora vazhdon te mahnise Kete here duke u shfaqur me nje tjeter model te ri flokesh Ken

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.349Z

Suksesi britanik i Rita Ora

Këngëtarja me origjinë shqiptare me banim në Londër, Rita Ora, në intervistën e saj të parë për një media televizive shqiptare, tregon rrugëtimin dhe suksesin e saj në muzikën britanike, e cila mbrriti kulmin këto ditë me vendin e parë në klasifikimin muzikor me këngën Hot Right

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.599Z

Rita Ora ndërpret koncertet:Jam sëmurë

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora ka shkruar në profilin e saj në Facebook se për shkak të një infeksioni në fyt është detyruar të ndërpresë koncertet e planifikuara për këtë fundjave. Rita shpjegon se nuk do anulonte kurrë një koncert për asnjë ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.658Z

Rita Ora xhiron klipin e ri

Këngëtarja e njohur me origjinë shqipëtare Rita Ora, pas suksesit me këngët hite si ‘Hot Right Now’, ‘Rip’, ‘Torn Apart’ e shueme të tjera, tahsmë ka nisur të xhirojë dhe klipin e saj më të ri. Ky I fundit mësohet se do të quhet ‘I Never Let Yo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.774Z

Rita Ora rebelohet pa arsye

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka sjellë projektin e ri muzikor Your Song ku është shfaqur shumë rebele. E veshur me geta dhe bluze rrjetë në të gjithë trupin dhe me disa copëza lëkure që i mbulojnë gjoksin, 26-vjecarja duket shumë joshëse. Rebele pa asnjë a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama