Rezultate te kerkimit per termin: +Roben

Meta: total 867 / total_found 867 / time 0.000 / keyword[0] roben / docs[0] 867 / hits[0] 1493 /
Barcelona dhuron spektakel ndaj Alaves
  • 2017-02-12

Barcelona dhuron spektakel ndaj Alaves

p styletext-align justifyBarcelona konfirmoi formen e mire te momentit duke fituar me goleade ndeshjen e javes se 22 te La Liges kunder Alaves 6 me 0 Nje rezultat tenistik i arritur ne transferte kunder nje ekipi qe do te jete rivali i katalanasve edhe ne finale e Kupes se Mbretit Nje perballje pa s

Bajern Mynih, çfarë po ndodh me Tomas Myler?
  • 2017-02-07

Bajern Mynih, çfarë po ndodh me Tomas Myler?

Kanë kaluar vetëm dy vjet e gjysmë, por ai nuk është më i njejti lojtar. Nga Kupa e Botës në vitin 2014 në sezonin aktual plot ditë-hije. Por Tomas Myler nuk është problemi i vetëm në kampin bavarez sepse 5 lojtarë aktualë kanë kaluar kufirin e 30 viteve, ndërsa Arjen Roben dhe Fil

Bayern fiton ne fushen e Werder Bremen
  • 2017-01-29

Bayern fiton ne fushen e Werder Bremen

p styletext-align justifyBajern i Munihut dhe Lajpcig vijojne duelin ne distance ne kampionatin gjerman edhe pas javes se 18 Te dyja ekipet fituan e per pasoje diferenca vazhdon te mbetet 3 pike gjithnje ne favor te skuadres bavareze Ekipi i drejtuar nga trajneri Anceloti mundi 2 me 1 ne transferte

Bundesliga Bajerni kampion dimri
  • 2017-01-21

Bundesliga Bajerni kampion dimri

brbrBajerni i Mynihut eshte kampion i dimrit fale dopietes se Robert Levandovskit ne fitoren 2-1 me permbysje qe arriti ne fushen e ngrire te Fraiburg ne javen e 17 te Bundesliges Por skuadra e Ancelotit e filloi ne menyren me te keqe takimin kur pas vetem 4 minutave te zotet e shtepise gjeten rrjet

Roben, zyrtarisht te Bajerni deri në 2018
  • 2017-01-16

Roben, zyrtarisht te Bajerni deri në 2018

Ajo mes Arjen Roben dhe Bayernit të Mynihut është një dashuri që do të vazhdojë të zgjasë. Sulmuesi i skuadrës bavareze ka rinovuar zyrtarisht kontraten me drejtuesit e skuadrës për të vazhduar  aventurën  e tij me kampionët e gjermanisë edhe për një tjetër sezon. Holandezi kish

Barcelona gjen fitoren pas 3 barazimesh
  • 2016-12-11

Barcelona gjen fitoren pas 3 barazimesh

var fbShare url httpvizionplusalbarcelona-gjen-fitoren-pas-3-barazimeshsize smallbrbrBarcelona rigjen fitoren me ne fund pas tre barazimeve radhazi ne kampionat Katalanasit fituan 0 me 3 ne Pamplona kunder Osasunes ne javen e 15 te kampionatit Ne pjesen e pare skuadra Balugrana e cila luante ne sul

Bundesliga Bajerni kalon ne Mainz
  • 2016-12-03

Bundesliga Bajerni kalon ne Mainz

var fbShare url httpvizionplusalbundesliga-bajerni-kalon-ne-mainzsize smallbrbrBajerni i Mynihut vuajti por ne fund fitoi 3-1 ne fushen e Mainz ne startin e javes se 13 te Bundesliges duke iu bashkuar Lapicigut ne krye te renditjes provizore Bavarezet nuk kishin bindur ne takimet e meparshme duke d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama