Rezultate te kerkimit per termin: +Roben

Meta: total 867 / total_found 867 / time 0.000 / keyword[0] roben / docs[0] 867 / hits[0] 1493 /
Mjafton goli i Roben, Bajerni blindon kreun
  • 2014-11-30

Mjafton goli i Roben, Bajerni blindon kreun

Bajerni i Mynihut vazhdon e qetë rrugën drejt titullit kampion në Bundesligën gjermane. Bavarezët ia dolën të merrnin trepikëshin në transfertën e Herthës së Berlinit, ku fituan 0-1. Goli i vetëm i takimit u shënua nga Arjen Roben në minutën e 27-të. Kjo është fitorja e 10-të e

Ngec Italia surprizojne Izraeli 038 Malta
  • 2014-11-17

Ngec Italia surprizojne Izraeli 038 Malta

brbrItalia nuk shkoi me shume se barazimi kunder Kroacise ne takimin e katert te vlefshem per eliminatoret e evropianit nje sfide qe u nderpre te pakten dy here nga fishekzjarret e hedhura nga huliganet kroate 1-1 ne San Siro nje rezultat qe gjithsesi i mban dy ekipet ne vendin e pare ne Grupin H Sk

Shpallen 23 kandidatët, favorit mbetet përsëri Ronaldo
  • 2014-10-29

Shpallen 23 kandidatët, favorit mbetet përsëri Ronaldo

“Topi i Artë 2014″ Favoritët - Kompania prestigjioze e basteve sportive, “William Hill” mendon se fitorja e Kristiano Ronaldos është e padiskutueshme, aq sa i ka vënë koeficientin 1.17 suksesit të portugezit. I dyti është Lionel Mesi me koeficientin 8, ndërsa pas t

Publikohet lista e kandidateve  per Topin e Arte
  • 2014-10-29

Publikohet lista e kandidateve per Topin e Arte

e Merkure 29 Tetor 20141012 am shte publikuar lista e futbollisteve te nominuar per cmimin e futbollistit me te mire te botes qe njihet me emrin 8220Topi i Arte8221 Kjo eshte lista e plote Garet Bejl Real Madrid Karim Benzema Real Madrid Diego Kosta AtlMadrid elsi Tibua Kurtua A

Champions goleadash  Bajern shkaterron Romen
  • 2014-10-23

Champions goleadash Bajern shkaterron Romen

e Merkure 22 Tetor 20141336 pm Bavarezet kopjojne Kombetaren pese gola qe ne pjesen e pare ne Itali brbrelsi fundos Mariborin Shaktari gjunjezon BATE-nbrbrBajerni elsi dhe Shaktari sigluan fitoret me te thella ne mbremjen e djeshme te Champions-it Fitojne edhe PSG me PortonbrNje

Bajern shkaterron Romen ne shtepi
  • 2014-10-22

Bajern shkaterron Romen ne shtepi

brbrPlot 40 gola dhe rezultate surprize kane dhuruar ndeshjet e para te vlefshme per javen e trete te ndeshjeve ne grupe te Champions Liges Rezultatin me te thelle dhe me te papritur per nga shifrat e realizoi Bajerni i Mynihut qe shperfytyroi Romen ne Olimpiko Plot 0-5 perfundoi pjesa e pare nderko

Pep Guardiola: Kënaqem duke parë se si luan futboll Roma
  • 2014-10-21

Pep Guardiola: Kënaqem duke parë se si luan futboll Roma

Supersfida Italianët besojnë te mbështetja e publikut: Bavarezët janë të fortë, por ne jemi 70 mijë Roma dhe Bajern Mynih presin një ndeshje spektakolare mes tyre sot në stadiumin “Olimpiko” të kryeqytetit italian. Kjo duket qartë nga fjalët e protagonistëve nga të dyja ek

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama