Rezultate te kerkimit per termin: +Roben

Meta: total 867 / total_found 867 / time 0.000 / keyword[0] roben / docs[0] 867 / hits[0] 1493 /
Rusi 2018, Holanda kthehet e dyta; Zvicra me pikë të plota
  • 2016-11-14

Rusi 2018, Holanda kthehet e dyta; Zvicra me pikë të plota

Holanda mori vendin e dytë në Grupin A kualfifikues të Rusi 2018 pasi fitoi 3-1 në transfertë me Luksemburgun. Në fakt, vendasit befasuan në pjesën e parë, duke barazuar 1-1. Golit të Roben në të 36-ën iu përgjigj Chanot me 11 metërsh në të 44-ën. Gjithsesi, në pjesën e dytë Mem

Bisedat me lojtarët e Bajern, flet Fabian Duro: Batutat që u tha Anceloti lojtarëve për mua
  • 2016-10-25

Bisedat me lojtarët e Bajern, flet Fabian Duro: Batutat që u tha Anceloti lojtarëve për mua

Dje ai ishte lajmi më i bukur i ditës. Madje në formën e tij më spektakolari, nga ato momente që të bën të ndihesh krenar. Sepse është e rrallë në mos e pamundur që një shqiptar të futet një kamp të tillë stërvitor dhe jo më të japë një shoë të vërtetë, pikërisht, aty n

Champions Messi gjunjezon Manchester City
  • 2016-10-20

Champions Messi gjunjezon Manchester City

brbrDominim total nga Barcelona dhe Mesi Show ne te ashtuquajturen finalja e parakohshme ne javen e trete te fazes ne grupe te UEFA Champions League Ne Kamp Nou katalanasit shpartalluan skuadren e Pep Guardioles Manchester City 4-0 duke mbajtur vendin e pare me pike te plota 9 ne Grupin C Lionel Mes

Roma leksion Napolit ne transferte
  • 2016-10-16

Roma leksion Napolit ne transferte

brbrRoma i ka dhene nje leksion te vertete futbolli Napolit teksa e ka mundur kete te fundit 3 me 1 ne shtepine e vet ne sfiden hapese te javes se 8 te kampionatit Italian Verdhekuqte kane qene perfekte ne shfrytezimin maksimal te rasteve te veta ndryshe nga Napoli qe pavaresisht se krijoi volum loj

Bayerni ndalet në Frankfurt, fiton Kolni i Mavrajt
  • 2016-10-15

Bayerni ndalet në Frankfurt, fiton Kolni i Mavrajt

Eintrahti i Frankfurtit ndali në barazim 2-2 Byernin e Mynihut në Commerzbank-Arena, duke i dhënë mundësi Kolnit që ta ngushtonte në vetëm dy pikë diferencën me bavarezët. Dy herë kaluan në avantazh kampionët në fuqi të Bundesligës, por po kaq herë barazuan vendasit në një sfidë

Bayern gabon serish ne Bundeslige
  • 2016-10-02

Bayern gabon serish ne Bundeslige

brbrBayern gabon serish ne Bundesligebrbr brbrHumbja ne Champions League ne mesjaven qe lame pas kunder Atletico Madrid e ka lene shenjen e vet tek Bajerni i Mynihut Skuadra e Ancheloetit eshte ndalur per here te pare edhe ne Bundeslige tek surpriza e ketij edicioni deri tani Kelni arriti ti marre n

Juventus merr kryesimin ne Serie A
  • 2016-09-22

Juventus merr kryesimin ne Serie A

brbrJuventus merr kryesimin ne Serie A brbr brbrPas humbjes ndaj Inter ne San Siro Juventus beri autokritiken me te mire duke shpartalluar kaluarin 4-0 e duke rimarre vendin e pare ne krye te klasifikimit ne javen e 5 te Serise A Nje ndeshje e zgjidhur qe ne pjesen e pare nga Zonja e Vjeter Rugani g

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama