Rezultate te kerkimit per termin: +Roben

Meta: total 867 / total_found 867 / time 0.000 / keyword[0] roben / docs[0] 867 / hits[0] 1493 /
Bajerni i Ancelotit dhuron spektakel
  • 2016-08-27

Bajerni i Ancelotit dhuron spektakel

brbrBajerni i Munihut e nisi me goleade dhe spektakel sezonin e ri futbollistik ne Gjermani Kampionet e Bundesliges mposhten 6 me 0 Werder Bremen takimin hapes te kampionatit Nje debutim fantastik edhe per trajnerin e ri Karlo Anceloti i cili ka bere menjehere qe te harrohet epoka Guardiola ne Alian

Miqësorja e parë e Bajernit, Ançeloti i beson një lojtari shqiptar
  • 2016-07-17

Miqësorja e parë e Bajernit, Ançeloti i beson një lojtari shqiptar

Një futbollist shqiptar ka tërhequr vëmendjen e Karlo Ançelotit në akademinë e Bajern Mynih dhe trajneri italian nuk ka ngurruar t'i japë atij hapësira që në ndeshjen e patë të sezonit. Futbollisti në fjalë quhet Meritan Shabani dhe është një mesfushor 17 vjeçar me tipare sulmue

Murinjo dhe Anceloti shenojne sukseset e para
  • 2016-07-17

Murinjo dhe Anceloti shenojne sukseset e para

brbrKa debutuar me fitore Jose Murinjo ne ndeshjen e tij te pare si trajner i djajve te kuq ndaj skuadres se Uigan Nje Manchester United i cili ka zbritur ne fushe me disa prej blerjeve te reja si Bailli dhe Mikhitarian Por Murinjo nuk ka hezituar te hedhe ne fushe edhe Adnan Januzaj ne pjesen e dy

No Pic available
  • 2016-07-06

Ja si i mashtroi Murinjo gazetarët në prezantimin te Man Utd

Zhoze Murinjo shpesh merr vendime të guximshme por këtë radhë ai ka tejkaluar çdo lloj pritshmërie, pasi ka arritur të mashtrojë gazetarët anglezë që në ditën e tij të prezantimit te Mançester Junajtid. Gazetarët i kujtuan trajnerit portugez se ai mund të kishte vështirësi të pë

Champions sot mesohet finalisti i pare
  • 2016-05-03

Champions sot mesohet finalisti i pare

brbrUEFA Champions League do te mesoje sonte ne mbremje finalistin e pare te saj te 28 majit ne Milano Ne Alianz Arena luhet gjysmefinalja e dyte e turneut prestigjioz mes Bajernit dhe Altetikos me madrilenet me nje avantazh te vogel pas fitores ne takimin e pare me rezultatin 1-0 shte akti i dyte

Atletico Madrid sfidon Bayern Munich
  • 2016-04-27

Atletico Madrid sfidon Bayern Munich

brbrUEFA Champions League vazhdon sonte ne mbremje me sfiden e dyte gjysmefinale Ne Vicente Calderon perballen Atletiko Madrid me Bajernin e Mynihut dy teknike Simeone dhe Guardiola dy shkolla te ndryshme Madrilenet kane fituar respektin e te gjitheve pas nxjerrjes jashte nga skena te kampioneve ne

Barca ne ferrin e Atletikos Benfika vs Bajern
  • 2016-04-13

Barca ne ferrin e Atletikos Benfika vs Bajern

brbrMagjia e UEFA Champions League vazhdon sonte ne mbremje ne platformen Tring dhe Vizion Plus me dy takimet e tjera te kthimit te vlefshem per raundin cerekfinal Ne Vicente Calderon pritet te jete nje ndeshje ferri per Barcelonen kunder vendasve te Atletikos te pakten keshtu e etiketojne mediat sp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama