Rezultate te kerkimit per termin: +Roben

Meta: total 867 / total_found 867 / time 0.000 / keyword[0] roben / docs[0] 867 / hits[0] 1493 /
Champions sot dy sfida dritheruese
  • 2016-03-16

Champions sot dy sfida dritheruese

brbrRaundi i 18-ve te UEFA Champions League perfundon sonte ne Tring dhe Vizion Plus me supersfidat dritheruese Bajern 8211 Juventus dhe Barcelona 8211 Arsenal ne ftohesine e Alianz Arena per kohen zero grade dhe jo tifozet e zjarrte bavarezet nisen me te avantazhuar pas barazimit 2-2 ne takimin e p

Juventus finale mes dritherimash
  • 2016-03-03

Juventus finale mes dritherimash

brbrJuventus eshte finalisti i dyte i Kupes se Italise por per te arritur kete vend zonja e vjeter jashte cdo parashikimi e arriti vetem pas 120 minutave loje nga pika e bardhe e penalltise Ne takimin e dyte gjysmefinale skuadra e Alegrit vinte ne rolin e pretendentit pas fitores 3-0 ne sfiden e par

Paqe ne Juventus vs Bayern
  • 2016-02-24

Paqe ne Juventus vs Bayern

brbrUEFA Champions League ka ofruar spektakel kete te marte me dy takimet e radhes te fazes se 1 te 8 Perplasjes mes ekipeve me te medha te Europes Juventus Bayren dhe Arsenal Barcelona kane mbajtur te mberthyer pas ekranit te platformes Tring sportdashesit shqiptare Ne Juventus Stadium adrenalina d

Juventus dhe Bajern japin spektakël
  • 2016-02-24

Juventus dhe Bajern japin spektakël

Dueli në Torino përfundon 2-2. Mesi nënshtron Arsenalin, duke bërë formalitet kualifikimin e Barcelonës Juventusi ka çuditur Bajern Mynihun duke siguruar një barazim 2-2 përballë bavarezëve, të cilët deri 30 minuta para fundit të ndeshjes, e shihnin veten në një avantazh të dyfisht

Champions sot dy perballje dritheruese
  • 2016-02-23

Champions sot dy perballje dritheruese

brbrUEFA Champions League rikthehet sonte ne platformen Tring me dy takime dritheruese te saj te vlefshme per raundin e 18-ve dy perballje qe ne fakt do te ishin te denja per finalen e turneut me prestigjioz te botes Ne Torino Juventus sfidon Bajernin e Mynihut ndersa ne Emirates topcinjte e Arsena

Rënia e lavdishme e Murinjos!
  • 2015-12-20

Rënia e lavdishme e Murinjos!

Multimiliarderi rus Abramoviç, e largon nga drejtimi i "Çelsit" Nga Skifter Këlliçi Ndodhi ajo që ziente prej ditësh në shtypin sportiv botëror, Murinjo nuk do të jetë më trajneri i Çelsit. Në një takim rrufe që u zhvillua gjatë javës në zyrat e këtij klubi të lashtë angl

Kampionatet Europiane
  • 2015-11-22

Kampionatet Europiane

brbrReal Madrid 8211 Barcelona ishte vetem fillimi i nje te shtune futbolli europiane qe ne fund rezultoi mjaft e mire dhe jo me pak surpriza 4 gola ne porten e mbreteroreve dhe Barcelona nis shkeputjen duke ruajtur edhe Messin ne stol qe hyri ne fushe vetem ne minute e 57 kur rezultati ishte 0-3 P

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama