Rezultate te kerkimit per termin: +Roben

Meta: total 867 / total_found 867 / time 0.000 / keyword[0] roben / docs[0] 867 / hits[0] 1493 /
Bajerni mposht Kelnin dhe vulos rekorde
  • 2015-10-25

Bajerni mposht Kelnin dhe vulos rekorde

brbrReali i Madridit ka marre perkohesisht i vetem kryesimin e kampionatit spanjoll pasi mposhti ne transferten e javes se 9 Selta Vigon bashkekryesuesen e deritanishme te kampionatit me shifrat 1 me 3 Nje gol shume i shpejt i Kristiano Ronaldo ne minuten e 8 i dha qetesine e duhur miqve te cilet ed

Bajerni harron humbjen ndaj Arsenalit, mposht Këlnin 4-0 (VIDEO)
  • 2015-10-24

Bajerni harron humbjen ndaj Arsenalit, mposht Këlnin 4-0 (VIDEO)

Bajerni i Mynihut ka lënë pas humbjen në Ligën e Kampionëve ndaj Arsenalit në transfetë, teksa ka mposhtur të shtunën Këlnin në javën e 10-të të Bundesligës gjermane.Plot katër gola shënuan bavarezët, duke shkuar në kuotën e 30 pikëve në vendin e parë të renditjes.Serinë e

Champions sot ndeshja Rome 8211 Barcelone
  • 2015-09-16

Champions sot ndeshja Rome 8211 Barcelone

brbrSot ne mbremje do te zhvillohen ndeshjet e para ne 4 grupet e tjera te Uefa Champions League Vizon Plus do te ofroje emocionet e perballjes mes Olimpiakos dhe Bayern Mynih ndeshja qe do te luhet ne Karaiskaqi te Athines e vlefshme per grupin F Gjermanet jane nje nga favorite e ketij edicioni ne

Bild: Shaqiri mund të shkojë tek Dortmundi
  • 2015-08-03

Bild: Shaqiri mund të shkojë tek Dortmundi

E ardhmja e futbollistit Xherdan Shaqiri nuk është qartësuar ende, por gazeta Bild shkruan se drejtuesit e Borusias së Dortmundit duan të blejnë futbollistin e Zvicrës. Nëse ndodh kjo, ky do ishte një lajm i bujshëm për shqiptarin, i cili nuk e gjeti veten tek Interi. Ndërkohë ish-kamp

Volfsburgu fiton superkupen e Gjermanise
  • 2015-08-02

Volfsburgu fiton superkupen e Gjermanise

0 brbr brbrbrbr brbrVolfsburgu ka fituar mbreme Superkupen e Gjermanise perballe Bajernit te Mynihut Ekipi surprize i sezonit te fundit beri te vetin kete trofe edhe pse luajti ne Mynih ne shtepine e bavarezevebrbr brbrTe paret qe kaluan ne avantazh ishin bavarezet me ane te Roben por 2 minuta p

Superkupat ne Gjermani dhe France
  • 2015-08-02

Superkupat ne Gjermani dhe France

brbrSuperkupa e Gjermanise duket se eshte nje mallkim per Bayern Mynih dhe trajnerin Pepe Guardiola Per te tretin edicion me radhe gjigandet bavareze nuk kane mundur te fitojne dot kete trofe Kampionet e Bundesliges u munden me 11-metersha nga Volfsburg fituese e kupes se Gjermanise sezonin e kaluar

I lumi Guardiola, me 17 mesfushorë
  • 2015-06-30

I lumi Guardiola, me 17 mesfushorë

Bayern Munchen është në prag të përfundimit të pushimeve, për t’iu kthyer përgatitjeve për sezonin e ri. Ky fillim sezon nuk do të jetë aspak i lehtë për trajnerin Pep Guardiola, që në dispozicion ka 17 mesfushorë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama