Rezultate te kerkimit per termin: +Roben

Meta: total 867 / total_found 867 / time 0.000 / keyword[0] roben / docs[0] 867 / hits[0] 1493 /
No Pic available
  • 2015-06-07

Barça merr trofeun e pestë në Champions

Katalanasit mundën Juventusin 3-1 në finalen e Berlinit për të vulosur edicionin perfekt Barcelona është fituesja e Ligës së Kampioneve për herë të pestë në historinë e saj. Skuadra katalanase ka mbyllur sezonin perfekt me fitoren 3-1 në finalen e Berlinit përballë Juventusit q

Dështimi ndërkombëtar kthen polemikat për Guardiolën
  • 2015-05-14

Dështimi ndërkombëtar kthen polemikat për Guardiolën

Reagimet Kahn sulmon trajnerin spanjoll: Në mbrojtje nuk di si rreshtohen lojtarët Eliminimi për vitin e dytë radhazi në gjysmëfinalet e Ligës së Kampioneve ka kthyer polemikat për Pep Guardiolën. Mediave gjermane dhe opinionistëve sportivë nuk u ka mjaftuar fitorja për moral 3-2 ndaj B

Barcelona-Bajern Mynih, ja formacionet e mundshme
  • 2015-05-06

Barcelona-Bajern Mynih, ja formacionet e mundshme

Do të zhvillohet sot në "Kamp Nou" gjysmëfinalja e parë e Champions Ligës midis Barcelonës dhe Bajernit të Mynihut. Ekipi i Luis Enrikes është mjaft i karikuar për ndeshjen përballë bavarezeve të cilët udhëtojnë në Barcelonë me shumë mungesa të rëndësishme në formacion. "El M

Pep Guardiolën nuk e mbajnë më nervat
  • 2015-05-02

Pep Guardiolën nuk e mbajnë më nervat

Polemika  Trajneri shpërthen kundër Kehl të Dortmundit që u tall me bavarezët pas penalltive Kehl – Futbollisti thumboi bavarezët, duke deklaruar se ata duhej të praktikonin edhe penalltitë “Këshilla ime për Sebastian Kehl është: Kur je 35 pikë mbrapa në klasifikim, ësht

Barcelona 038 Bayern ne gjysmefinale
  • 2015-04-22

Barcelona 038 Bayern ne gjysmefinale

brbrBarcelona dhe Bayeni i Mynihut jane dy skuadrat e para qe kane prere nje bilete per ne gjysmefinalet e Champions League Katalanasit ishin shume te forte per PSG pasi fituan 2 me 0 ne Kamp Nou kunder parisieneve te cilen e kishin mposhtur para nje jave 1 me 3 edhe ne France Skuadra katalanase ar

Champions takimet cerekfinale
  • 2015-04-21

Champions takimet cerekfinale

brbrEdhe pse kualifikimi eshte ne loje askush nuk mund ta mendonte qe Bayern ndodhet ne nje situate kaq te veshtire Sonte ne mbremje bavarezet e Pep Guardioles presin ne shtepi Porton ne ndeshjen e kthimit per cerekfinalet e Champions League ndersa kerkojne te permbysin shifrat 1-3 te takimit te par

Pse dha dorëheqjen mjeku i Bajernit?
  • 2015-04-18

Pse dha dorëheqjen mjeku i Bajernit?

Mjeku i Bajernit të Mynihut, Hans-Wilhelm Muller-Wohlfahrt ka dhënë dorëheqje nga posti i tij me argumentin se i është dëmtuar besimi. Kampionët e Bundesligës po përballen me shumë lëndime në javët e fundit. Në humbjen ndaj Portos munguan Arjen Roben, Frank Ribero, David Alaba, Javi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama