Rezultate te kerkimit per termin: +Roben

Meta: total 867 / total_found 867 / time 0.000 / keyword[0] roben / docs[0] 867 / hits[0] 1493 /
PSG hakmerret ndaj Çelsit, Bajerni kualifikohet lehtësisht
  • 2015-03-12

PSG hakmerret ndaj Çelsit, Bajerni kualifikohet lehtësisht

Parisienët triumfojnë në shtesa, falë rregullit të golit jashtë fushe PSG dhe Bajern Mynih i janë bashkuar Real Madridit dhe Portos në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Nëse bavarezët e kanë pasur shumë të thjeshtë përballë ukrainasve të Shakhtar Donjeck, duke i mundur me rezu

Marseja humbje surprize ne shtepi nga Caen
  • 2015-02-28

Marseja humbje surprize ne shtepi nga Caen

brbrMarseja humbje surprize ne shtepi nga Caenbrbr brbrOlimpik Marseje peson nje humbje te rende ne sfiden e pare te javes se 27 te kampionatit francez kunder Caen duke rrezikuar ti largohet shume luftes per titullin kampion Skuadra e Marselo Bielses u mund 2 me 3 ne shtepi dhe tani qendron ne vendi

Shakhtar Donjeck ndal Bajernin
  • 2015-02-18

Shakhtar Donjeck ndal Bajernin

Çelsi arrin objektivin minimal, duke shënuar gol në transfertën ndaj PSG-së Ndeshjet e para të fazës me eliminim direkt të Ligës së Kampioneve kanë dhuruar dy barazime shumë të luftuara, të cilat kanë lënë gjithçka hapur për ndeshjet e kthimit. Çelsi ka arritur t’i bëjë b

Vjen fitorja për Bajernin, Alaba bën kryevepër (video)
  • 2015-02-08

Vjen fitorja për Bajernin, Alaba bën kryevepër (video)

Bajerni i Mynihut ka mposhtur me shifrat 0-2 Shtutgartin. Ylli i këtij takimi ishte David Alaba që realizoi një supergol nga një gjuajtje e lirë në minutën e 51'. Ndërkohë më parë për bavarezët kish shënuar holandezi Arjan Roben në minutën 41'. Kjo është fitorja e parë Guardiolë

`Ngec` sërish Bajerni, barazon me Shalken
  • 2015-02-04

`Ngec` sërish Bajerni, barazon me Shalken

Bajerni i Mynihut është ndalur sërish, këtë radhë në një barazim 1-1 me Shalken. Ndeshja nuk nisi mbarë për bavarezët që mbetën me 10 lojtarë pas daljes me të kuq të Boateng në të 18-tën. Ky i fundit shkaktoi një 11-metërsh që u prit nga Manuel Nojer. Goli i vetëm për ven

No Pic available
  • 2015-01-13

Kristiano Ronaldo fiton topin e arte

brbrKristiano Ronaldo fiton per here te trete ne karrieren tij cmimin Topi i arte qe jepet nga FIFA dhe revista franceze Franc Futboll per lojtarin me te mire te vitit Ylli portugez nuk ka zhgenjyer pritshmerite duke triumfuar edhe nje here tjeter ne mbremjen gala te cmimeve te vitit 2014 per futbo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama