Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Meta: total 227 / total_found 227 / time 0.000 / keyword[0] robin / docs[0] 1993 / hits[0] 2878 / keyword[1] arnold / docs[1] 989 / hits[1] 1527 /
No Pic available
  • 2016-03-24

Mafiozët që bënë ligjin: Njihuni me 30 gangsterët më të famshëm të historisë

Gangsterët janë anëtarë të bandave ose organizatave profesionale kriminale që janë të njohura për përfshirjen e tyre në kryerjen e akteve të ndaluara nga ligji, veçanërisht vrasjeve. Për shumë dekada, këta njerëz kanë qnë aktivë në disa zona të botës, si në Europë, Azi, Sht

Personazhet e famshëm, si kanë qenë në rininë e tyre |FOTO
  • 2015-03-20

Personazhet e famshëm, si kanë qenë në rininë e tyre |FOTO

Transmetuar më 20.03.2015 - 09:34 Nga Barack Obama adoleshent me cigaren në gojë, tek Vladimir Putin që i shtrëngon dorën Presidentit amerikan Ronald Regan, duke kaluar te aktori Brad Pitt fëmijë, që luan basketbol dhe më tej

32 Kombëtaret e "Brazil 2014"
  • 2014-06-03

32 Kombëtaret e "Brazil 2014"

E-maili juaj: Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin! Tashmë gjithçka është gati. Kur jemi 9 ditë larg startit të Kupës së Botës "Brazil 2014" 32 teknikët e kombëtareve pjesëmarrëse kanë zbuluar list&e

10 gangsterët më të famshëm të historisë botërore
  • 2014-05-27

10 gangsterët më të famshëm të historisë botërore

Një zhytje në historinë e kriminalitetit të organizuar: ja historia e 10 gangsterëve, pa dyshim i më të rrezikshmëve të të gjitha kohërave. Për më tepër lexoni më poshtë… Krimi 10. Xhon Dillinger Gjatë jetës së tij, Xhon (John) Dillinger u përfshi në krime të n

No Pic available
  • 2014-05-22

30 gangsterët më të famshëm në histori

Mafiozët dhe lordët e drogës që sfiduan ligjin Gangsterët janë anëtarë të bandave ose organizatave profesionale kriminale që janë të njohura për përfshirjen e tyre në kryerjen e akteve të ndaluara nga ligji, veçanërisht vrasjeve. Për shumë dekada, këta njerëz kanë qenë aktiv

Gjykata Tiranes pranon kerkesen e pedofilit Robin Arnold
  • 2013-07-07

Gjykata Tiranes pranon kerkesen e pedofilit Robin Arnold

Anglezi Robin Arnold i dënuar nga Gjykata me 15 vjet e 6 muaj burg për akuzën e “marrëdhënieve seksuale me të mitur” do të vuaj dënimin e mbetur ne Angli…. Ky është vendimi i dhënë nga togat e zeza, ku pranohet kërke

No Pic available
  • 2013-06-05

Pedofili anglez del nga Shqipëriadrejt burgjeve të Britanisë

TIRANE - Pedofili anglez Robin Arnold, do të lerë burgun e Vaqarrit në Shqipëri dhe do të vazhdojë të vuajë dënimin prej 15 vjetësh e gjashtë muajsh në burgjet e Mbretërisë së Bashkuar.Ky vendim është dhënë