Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Meta: total 227 / total_found 227 / time 0.000 / keyword[0] robin / docs[0] 1993 / hits[0] 2878 / keyword[1] arnold / docs[1] 989 / hits[1] 1527 /
No Pic available
  • 2009-10-24

Zhduken 3 nga fëmijët e abuzuar seksualisht

PEDOFILËT Gjykata e Tiranës është vënë në alarm pasi dy fëmijë dëshmitarë në proces nuk gjenden nga policia Fëmija i tretë është birësuar në Kaliforni ende pa dhënë dëshminë e tij ndaj dy të akuzuarve për pedofili, Kirstodulu e Arnolds TIRANË- Zhduken dy nga fëmijë

No Pic available
  • 2009-10-24

"Fëmijët e tij", kërkohet në SHBA dëshmia e të miturit

Gjykata e Tiranës i ka kërkuar autoriteteve të drejtësisë shqiptare që të marrin kontakte me Gjykatën e shtetit të Floridës në SHBA, pasi në këtë shtet ndodhet një nga të miturit që është dhunuar në qendrën "Fëmijët e tij" në Tiranë. Gjyqtarja Shefkie Demiraj tha se tre të

No Pic available
  • 2009-10-07

Prokuroria nuk gjen adresate tre fëmijëve të përdhunuar

07/10/2009  Pedofilët anglezë në gjykatë akuzohen edhe nga Braun, tashmë i dënuar TIRANË – Procesi gjyqësor kundër dy të pandehurve me shtetësi angleze, Robin Arnold dhe Dino Kristodulu, vazhdon me pyetjen e dëshmitarëve. Pas përfundimit të dëshmisë së dhënë nga David

No Pic available
  • 2009-10-07

"Femijet e tij", kerkohen 3 te miturit

Tirane- Procesi gjyqesor ne ngarkim te dy te pandehurve te akuzuar per "marredhenie homoseksuale me te mitur", rrezikon te deshtoje. Shkak eshte bere humbja e tre deshmitareve te mitur, te cilet dyshohet se jane abuzuar seksualisht nga te pandehurit Dino Kristodoulu dhe Robin Arnold. Gjate seances s

No Pic available
  • 2009-10-07

Gjyqi i pedofilisë, zhduken tre të miturit

Zhduken tre të mitur, viktima të skandalit të pedofilisë që tronditi vendin pak vite më parë, njëkohësisht edhe dëshmitarë në një nga proceset gjyqësore në ngarkim të të pandehurve Robin Arnold dhe Dino Kristodulu, të akuzuar për marrëdhënie homoseksuale me të mitur. Në pritje

No Pic available
  • 2009-10-07

Gjykatë, zhduken tre dëshmitarët kyç kundër pedofilëve

Zhdukja e tre dëshmitarëve rrezikon dështimin e procesit në ngarkim të dy të akuzuarve si pedofilë, Dino Kristodulu dhe Robin Arnold. Mungesa e tyre në adresat e deklaruara nga akuza dhe dhënia e dëshmive të tyre të konsideruara mjaft të rëndësishme, pasi janë të dëmtuar nga abuzim

Gjyqi i pedofilise, zhduken 3 te miturit
  • 2009-10-06

Gjyqi i pedofilise, zhduken 3 te miturit

Zhduken tre te mitur, viktima te skandalit te pedoflise qe tronditi vendin pak vite me pare, njekohesisht edhe deshmitare ne nje nga proceset gjyqesore ne ngarkim te te padendehurve Robin Arnold dhe Dino Kristodulu, te akuzuar per mardhenie homoseksuale me te mitur. Ne pritje te deshmise