Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Meta: total 227 / total_found 227 / time 0.000 / keyword[0] robin / docs[0] 1993 / hits[0] 2878 / keyword[1] arnold / docs[1] 989 / hits[1] 1527 /
Kerkesa e anglezit Robin Arnold i denuar per pedofili ne Shqiperi
  • 2013-04-28

Kerkesa e anglezit Robin Arnold i denuar per pedofili ne Shqiperi

Anglezi Robin Arnold, i dënuar nga Gjykata me 17 vjet burg për akuzën e “marrëdhënieve seksuale me të mitur” kërkon nga togat e zeza të dërgohet në vendin e tij për të vuajtur dënimin e mbetur.  Kërkesa e të

Pikepyetjet e rastit Prrenjasi
  • 2013-03-20

Pikepyetjet e rastit Prrenjasi

Dhjetëra qytetarë dhe aktivistë të shoqërisë civile protestuan para selisë së Presidencë për rastin tronditës të përdhunimit dhe vrasjes së 11-vjeçarit, Julian Çela. Pjesëmarrësit protestuan kundër asa

Vetëm në Shqipëri: Pedofili vuan dënimin në burgun e të miturve
  • 2012-06-29

Vetëm në Shqipëri: Pedofili vuan dënimin në burgun e të miturve

Share Pedofili anglez, Robin Arnold, i dënuar me 15.6 vite burg për kryerjen e marrëdhënieve seksuale dhe homoseksuale me të mitur, po e vuan dënimin në burgun e të… miturve. Kështu raporton Shqiptarja.com. Për çudi, përfaqësuesi i burgut të Vaqarrit thotë se 60 vjeçari ka n

No Pic available
  • 2012-05-03

Skandali i pedofilisë, amerikaniabuzim me fëmijë

TIRANE- Shtatë vjet pasi vendi u trondit nga skandali seksual në qendrën “Fëmijët e Tij” në kryeqytet, ku rezultoi se tre shtetas të huaj kishin abuzuar me të mitur të pastrehë, një tjetër skandal pedofilie pritet të pë

Abuzim seksual me 3 fëmijë, gjyq amerikanit në Tiranë
  • 2012-05-03

Abuzim seksual me 3 fëmijë, gjyq amerikanit në Tiranë

Pedofili amerikan Carl Stephan Kaminski Carl Stephan Kaminski, 70 vjeç, akuzohet në mungesë, kërkohet ekstradimi. Prokuroria: Një nga fëmijët pësoi traumë psikike nga përdhunimi. Një shtetas amerikan i akuzuar për abuzim seksual me të paktën tre fëmijë shqiptarë pritet të gjykohet

Amerikani ne skandal pedofilie
  • 2012-05-02

Amerikani ne skandal pedofilie

Shtatë vjet pasi vendi u trondit nga skandali seksual në qendrën “Fëmijët e Tij” në kryeqytet, ku rezultoi se tre shtetas të huaj kishin abuzuar me të mitur të pastrehë, një tjetër skandal pedofilie pritet të përfundoj

Pedofili amerikan abuzoi me djem të vegjël në Shqipëri duke i lënë me pasoja të rënda (VIDEO)
  • 2012-05-02

Pedofili amerikan abuzoi me djem të vegjël në Shqipëri duke i lënë me pasoja të rënda (VIDEO)

Share Shtatë vjet pasi vendi u trondit nga skandali seksual në qendrën Fëmijët e Tij në kryeqytet, ku rezultoi se tre shtetas të huaj kishin abuzuar me të mitur të pastrehë, një tjetër skandal pedofilie pritet të përfundojë në gjykatë këto ditë dhe të tronditë sërish opinioni