Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Meta: total 227 / total_found 227 / time 0.000 / keyword[0] robin / docs[0] 1993 / hits[0] 2878 / keyword[1] arnold / docs[1] 989 / hits[1] 1527 /
No Pic available
  • 2011-08-05

Skandali i pedofilisë, anglezi Braun kërkon uljen e dënimit

05/08/2011  Tre vjet më parë gjykata e shpalli fajtor, u dënua me 20 vjet burg, abuzoi me 2 fëmijë TIRANE- David Braun, anglezi që u dënua me 20 vjet burg për akuzën e marrëdhënieve seksuale me të mitur, kërkon uljen e dënimit. Kërkesa e anglezit është bërë në gjykatën

No Pic available
  • 2010-10-18

Pedofili britanik kerkon lirimin ne gjykate

TIRANE- Dino Christodoulu nje nga britaniket e denuar per skandalin seksuale ne qendren Femijet e tij ne Tirane qe administrohej nga David Braun dhe ky i denuar kerkon lirimin nga burgu. Permes nje kerkese te depozituar ne gjykaten e Tiranes disa dite me pare Christodoulu kerkon shuarjen e mases se

No Pic available
  • 2010-03-15

Avokatët kërkojnë “Gërdec 2”, të shpërthehet karroca me barut

14/03/2010 Prokuroria: Të thirren 4 amerikanët. Dëshmitarët, fishekët e baruti ngarkoheshin natën në kamionë Tragjedia e Gërdecit, më 15 mars 2008, duket se ende nuk është kuptuar nga pala mbrojtëse se ku e ka zanafillën e saj, pasi avokatët kërkuan sërish dje ribërjen e aktit t

No Pic available
  • 2010-02-10

Pedofili detyron minorenin t’i prekë organet gjenitale

10/02/2010  Ngjarja në zonën e “Ali Demit”. Policia arreston Pjetër Ndrevatën nga Tropoja TIRANE- Një 60-vjeçar është vënë pas hekurave, pasi sipas policisë së kryeqytetit, ai dyshohet se ka kryer veprime pedofilie ndaj një fëmije 5-vjeçar, duke e ngacmuar seksualisht at

"Batman" i Clooney-t, filmi me i shemtuar
  • 2010-02-06

"Batman" i Clooney-t, filmi me i shemtuar

Lexuesit e revistes "Empire" kane zgjedhur 10 filmat me te shemtuar te gjithe historise. Ne vendin e pare eshte filmi "Batman e Robin" qe ka si protagonist aktorin George Clooney, i cili veshi petkun e Batman ne vitin 1997.Por per lexuesit e revistes ky ka qene filmi m

No Pic available
  • 2010-01-18

"Vendimi per Dinon, i drejte"

Angli- Kryepolici i Lancashire ne Angli pergezon drejtesine shqiptare per pretencen e dhene ndaj dy te dyshuarve per abuzime seksuale dhe pedofili me femijet e nje qendre bamiresie ne Tirane. Prokuroria shqiptare kerkoi 20 vjet burg per te dyshuarin e ekstraduar dy vjet me pare, Dino Christodoulu, i

No Pic available
  • 2010-01-14

Gjykata e Tiranës jep 35 vite burg për dy britanikët që akuzohen për pedofili

Dino Kristodoulou do të vuajë 20 vite burg, ndërsa Robin Xhejms Arnold 15 vite Laureta Rryçi Gjykata e Tiranës dënoi dje me 35 vjet burg dy shtetasit britanikë që akuzohen për “marrëdhënie seksuale ose homoseksuale më të mitur”. Vendimi është dhënë dje pas mesditës nga Gjykat