Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Meta: total 227 / total_found 227 / time 0.000 / keyword[0] robin / docs[0] 1993 / hits[0] 2878 / keyword[1] arnold / docs[1] 989 / hits[1] 1527 /
No Pic available
  • 2007-12-28

"His Children", lirohet nga burgu kuzhinieri

Janaq Papleka u dënua me 2 vjet, por u lirua me kohën e paraburgimit TIRANË- Njëri prej të akuzuarve për çështjen e abuzimeve seksuale në qendrën "Fëmijët e tij" u dënua dje me 2 vjet burg, por për shkak të gjykimit të shkurtuar, atij i ulet 13 e këtij dënimi. Me vendimi

No Pic available
  • 2007-12-19

“Femijet e tij”, hidhet shorti i dyte

Tirane - Tre te pandehurit e akuzuar per “marredhenie seksuale me dhune me te mitur”, do te gjykohen nga gjyqtari Gert Hoxha. Ceshtja e Dino Christdoulu, Robin James Arnold dhe David Braun eshte hedhur serish ne short dhe i ka rene per gjykim gjyqtarit Hoxha. Menjehere pas kerkeses se bere nga i

No Pic available
  • 2007-12-14

Abuzimet me femijet e Braun, ndahet dosja

Tirane - Dosja ndaj te pandehurve te akuzuar per marredhenie seksuale ose homoseksuale me te mitur eshte ndare ne dy pjese. Abuzimet seksuale ne qendren “Femijet e tij”, ku eshte marre i pandehur drejtuesi i saj David Braun dhe dy te huaj te tjere ne mungese, jane bere objekt i seances se djeshm