Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Meta: total 227 / total_found 227 / time 0.000 / keyword[0] robin / docs[0] 1993 / hits[0] 2878 / keyword[1] arnold / docs[1] 989 / hits[1] 1527 /
No Pic available
  • 2010-01-14

Pedofilët, 35 vjet burg e “non grata” në Shqipëri

 Armand BajramiGjykata e Tiranës deklaroi fajtorë dje dhe dënoi me 35 vjet burg ne total dy britanikët Dino Kristodoulou dhe Robin Arnold, të akuzuar për abuzime seksuale me të mitur në qendrën “Fëmijët e tij”.Togat e zeza deklaruan në vendim shpalljen e të akuzuarve si

No Pic available
  • 2010-01-13

35 vjet burg, per dy pedofilet angleze

Tirane-Perfundon procesi gjyqesor ndaj dy britanikeve te akuzuar per pedofili. Gjykata e Tiranes, pas nje procesi qe zgjati afro dy vjet, shpalli fajtor Dino Kristudulu 45 vjec dhe Robin Arnold 56 vjec, duke i denuar ata me 35 vjet burg. Vendimi eshte dhene dje nga kryetarja e trupit gjykues, Shefki

No Pic available
  • 2010-01-13

Gjyqi, 35 vjet burg për dy pedofilët

TIRANE-Mbyllet procesi gjyqësor për skandalin seksual me të miturit në qendrën "Fëmijët e tij" në Tiranë. Dy britanikët, Dino Kristodulu dhe Robin Arnold u cilësuan fajtorë nga gjykata për abuzime seksuale dhe homoseksuale me të miturit që strehoheshin në qendrën e cilësu

No Pic available
  • 2010-01-13

“Shërbëtorët e Zotit”, 35 vjet burg

13/01/2010  Mbyllet plaga e “Fëmijëve të tij”, dëshmitë që fundosën anglezët e padëshiruar Abuzime për vite me radhë me 40 fëmijë, i bashkohen të tretit në qeli Përfundoi dje në gjykatë drama e 40 fëmijëve të qendrës bamirëse “Fëmijët e tij” dhe shuhen për

No Pic available
  • 2010-01-13

Pedofilia, 35 vjet burg për Kristodulun e Arnolds

Shpallen fajtorë dhe dënohen me 35 vjet e gjashtë muaj burg dy pedofilët anglezë, Dino Kristodulu e Robin Arnold, si dhe dënohen që pas përfundimit të dënimit të nxirren jashtë territorit shqiptar si persona të padëshirueshëm. Ky ka qenë verdikti përfundimtar i Gjykatës së Tiranë

No Pic available
  • 2010-01-13

35 vjet burg për dy pedofilët britanikë

Dino Kristudulu dhe Robin Arnold do të qëndrojnë përkatësisht 20 dhe 15 vjet në burg, pasi kanë abuzuar seksualisht me 9 të mitur që strehoheshin në qendrën bamirëse të drejtuar nga Devid Braun   TIRANë - Dy britanikët e akuzuar për abuzime seksuale me jetimët e mitur u dënu

Dënohen dy anglezët, për abuzime me të mitur
  • 2010-01-13

Dënohen dy anglezët, për abuzime me të mitur

Robin Arnold dhe Kristodulu u dënuan dje me 39 vite burg për abuzime me të miturit në qendrën \"Fëmijët e tij\" Kristodulu u dënua 20 vite burg, Arnold me 15 vite, ndërsa pas vendimit akuzuan gjykatën si të korruptuar dhe të padrejtë TIRANË- Pas më tepër se 20 muajsh, Gjykata e