Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Total: 220
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.265Z

"Fëmijët e tij", i mituri: Dy anglezët më përdhunonin

Një dëshmi rrëqethëse është dëgjuar dje në seancën gjyqësore ndaj dy shtetasve anglezë, Robin Arnold dhe Dino Kristodulu, që akuzohen për marrëdhënie homoseksuale me dhunë ndaj të miturve. I mituri me inicialet G.B., i cili kishte ardhur nga SHBA-ja për të dëshmuar, i tregoi gjyk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.585Z

Gjyqi, 35 vjet burg për dy pedofilët

TIRANE-Mbyllet procesi gjyqësor për skandalin seksual me të miturit në qendrën "Fëmijët e tij" në Tiranë. Dy britanikët, Dino Kristodulu dhe Robin Arnold u cilësuan fajtorë nga gjykata për abuzime seksuale dhe homoseksuale me të miturit që strehoheshin në qendrën e cilësu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.420Z

Abuzimet me të miturit, britaniku kërkon pafajësi

Autori i Lajmit: red.Robin Arnold, i akuzuar për pedofili kërkon me zë të lartë liri para trupit gjykues, duke u shprehur se veprat e tij të mira nuk mund t i shpërblehen me burg. Çështja e fëmijëve të dhunuar në qendrën fëmijët e tij, është mbyllur me këtë thirrje për të lë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.602Z

Pedofilia, 39 vjet burg për Dino Kristodulu e Robin Arnolds

Procesit në ngarkim të dy pedofilëve Dino Kristodulu e Robin Arnolds po i vjen fundi. Dy pedofilët e pandehur, të akuzuar se abuzuan me fëmijët në qendrën “Fëmijët e tij” të drejtuar nga David Braun, janë deklaruar dje fajtorë dhe është kërkuar dënimi me 39 vjet burg, si dhe sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.511Z

Pas ekstradimit, bëhet gati procesi për britanikët

Gjykata e Tiranës është gati për të nisur procesin ndaj dy britanikëve të akuzuar për pedofili dhe që u ekstraduan mbrëmjen e së premtes. Burime zyrtare nga kjo gjykatë thanë dje për "Shqip" se në fillim të javës së ardhshme pritet që të caktohet data për seancën e parë të pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.806Z

Zhduket fëmija i Qendrës, nuk vjen në seancë për të dëshmuar

Tiranë - Një nga fëmijët që pretendohet se është abuzuar me të në qendrën që administrohej nga anglezët rezulton i zhdukur. Fakti u bë i ditur dje gjatë seancës së radhës në procesin që po zhvillohet në Gjykatën e Tiranës ndaj Robin Arnoldit dhe Dino Kristodulus. Burime pranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.251Z

"Seksi oral qe me detyronin ne jetimore"

Tirane- Nje femije i mitur ka treguar dje per 4 ore me radhe, sesi per nje periudhe te gjate kohore, eshte detyruar te kryeje seks oral me nje prej drejtuesve te qendres "Femijet e tij". Gazmend B. aktualisht 17-vjec ka treguar dje para Gjykates se Tiranes, se ishte kercenuar me pare qe te mos trego

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama