Rezultate te kerkimit per termin: +Robin +Arnold

Meta: total 227 / total_found 227 / time 0.000 / keyword[0] robin / docs[0] 1993 / hits[0] 2878 / keyword[1] arnold / docs[1] 989 / hits[1] 1527 /
No Pic available
  • 2009-12-23

Pretenca, 39 vjet burg pedofileve angleze

Tirane- Akuza kerkon 39 vjet per dy anglezet e akuzuar per marredhenie homoseksuale me te mitur. Gjykata e Tiranes ka vendosur te denoje Robin Arnold dhe Dino Kristodoulu, ish drejtuesit e qendres "Femijet e tij", te cilet jane shpallur fajtor nga ana e prokurorise per vepren e kryer prej tyre. Prok

No Pic available
  • 2009-12-23

Prokuroria kërkon 39 vite burg për "pedofilët" anglezë

PRETENCA Organi i akuzës i kërkoi dje Gjykatës së Tiranës dënimin e dy anglezëve të akuzuar për krime seksuale me të mitur në Shqipëri Përfaqësuesja e akuzës kërkoi që vuajtja e dënimit nga të akuzuarit të kryhej në Shqipëri, e më pas ata të dëboheshin si të padëshiru

No Pic available
  • 2009-12-23

Akuza, 39 vjet burg për 2 pedofilët anglezë

23/12/2009  Shpallen të padëshirueshëm për në Shqipëri Skena makabre në qendrën “Fëmijët e tij” TIRANË – Prokuroria mbylli dje konkluzionet përfundimtare për dy shtetasit anglez Dino Kristodulu dhe Robin Arnold, akuzuar për kryerje të marrëdhënieve homoseksuale me t

No Pic available
  • 2009-12-23

Akuza: 39 vjet burg për britanikët që abuzuan me fëmijët

Gazeta zbardh pretencën e Prokurorisë ndaj të pandehurve të Qendrës “Fëmijët e tij” Thimi Samarxhiu TIRANË - Skandalit më të bujshëm seksual më të mitur, po i vjen fundit. Prokuroria e Tiranës kërkoi ditën e djeshme dënimin me 39 vite burg për dy shtetasit britanikë, Dino C

No Pic available
  • 2009-12-23

Pedofilia, 39 vjet burg për Dino Kristodulu e Robin Arnolds

Procesit në ngarkim të dy pedofilëve Dino Kristodulu e Robin Arnolds po i vjen fundi. Dy pedofilët e pandehur, të akuzuar se abuzuan me fëmijët në qendrën “Fëmijët e tij” të drejtuar nga David Braun, janë deklaruar dje fajtorë dhe është kërkuar dënimi me 39 vjet burg, si dhe sh

No Pic available
  • 2009-12-22

Abuzimi me të mitur. Jepet pretenca për 2 anglezët pedofilë

TIRANë- Jepet pretenca për 2 anglezët e akuzuar për pedofoli në qendrën “Fëmijët e tij” nën administrimin e David Braun në kryeqytet. Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 22 vite burg për Dino Kristodulos dhe 17 vite burg për Robin Arnold. Gjithashtu Prokuroria kërkoi shpalljen

Burg dhe debim per britaniket
  • 2009-12-22

Burg dhe debim per britaniket

Nje vit pas ekstradimit te tyre ne Shqiperi per llogari te drejtesise shqiptare, prokuroria kerkon pervec denimit ne rrethana renduese te britanikeve Dino Kristodulu dhe Robin Arnold edhe nxjerrjen jashte vendit tone te dy te pandehurve si persona non grata. Per Dino Kristodulu prokurorj